CADopia Professional

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Grafik Uygulamaları 3D ve CAD CADopia Professional

CADopia Professional 16Üretici: CADopia (Deneme Yazılımı)CAD yazılımları mühendisler ve mimarlar tarafından kullanılan ve birçok çizimin yapıldığı programlardır.

Kullanımı Kolay CAD Yazılımı, 3D Çizim Programı


CAD yazılımları mühendisler ve mimarlar tarafından kullanılan ve birçok çizimin yapıldığı programlardır. Bu tarz yazılımlar her türlü çizimde mühendisler ve mimarlara yardımcı olarak bir çok çizimde üst düzey özellikleri ile yardımcı olmaktadır. Bir CAD yazılımı olan CADopia Professional bu alandaki en başarılı ve en kolay kullanımı olan programlardan bir tanesidir. Bildiğiniz üzere bu tarz yazılımların kullanılması için bile özel eğitimler almak gerekiyor ancak CADopia Professional ile hiçbir eğitim almadan tamamen kendi başınıza bütün çizimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

CADopia Professional yazılımı sayesinde kendi 3D çizimlerinizi , kuş bakışı çizimlerinizi ve sınır belirleme çizimlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. İçinde barındırdığı özellikler sayesinde bütün çizimlerinizde sizlere kolaylık sağlar. Ayrıca bu yazılım ile çizdiğiniz tasarımlarınızı rahatlıkla yazdırabilir ve daha sonra yeniden düzenleyebilirsiniz. Ayrıca tasarım yaparken işinizi kolaylaştırmak amacıyla özelleştirme sistemi olan AutoLisp desteğinide bünyesinde barındırıyor. CADopia Professional, çoklu dil desteği sayesinde birçok dilde kullanabilirsiniz. ACIS katı model çizimi ve esnap özellikleri sayesinde bir çok çizimi çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz.

Özellikle mühendisler ve mimarları ayrıca çizim yapan tüm kişileri zorlu CAD yazılımlarından kurtararak basit bir şekilde profesyonel çizimler yapmaya yarayan bu harika yazılımı mutlaka denemelisiniz. Ayrıca Programın Windows işletim sistemlerinin 2003 den bu yana yayımlanmış olan bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması programın kullanım yelpazesini de üst seviyeye yaymış.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Brava Free DWG Viewer
Her türlü DWG uzantılı dosya türünü gösterebilen güncel ve kullanışlı bir 3D ve 2D çizim okuma..

DirectX
MicroSoft un yayınlamış olduğu en son sürüm grafik donanım test ve düzenleme aracıdır.

Ashampoo 3D CAD Professional 6
Her türlü 3 Boyutlu ve 2 boyutlu çizimler yapabileceğiniz Ashampoo kalitesi ile üretilmiş bir 3D..

AutoCAD
Genel olarak programın güçlü modelleme motoru sayesinde en zor çizimleri kolaylıkla yapmanızı..

ProfiCAD
ProfiCAD bir elektronik kart çizim programı olarak tasarlanmıştır.

Blender
Birçok 3 boyutlu çizim programları arasında özellikle ücretsiz olması programı seçim sebebiniz..