CADopia Standard

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

CADopia Standard 16Üretici: CADopia (Ücretsiz Deneme)


CADopia Standard 16 Ekran Görüntüsü

CADopia Standard programının çok fazla özelliği olması , kolay , sadece ve şık tasarımıyla birlikte yardımcı olmaktadır. Sınır çizgilerini ayarlamak, ışıklandırma, parlaklık ayarları , kuş bakışı, 2D ve 3D görünüm sağlama , hazır efekt ve kaplamalar

CADopia Standard 3D Modelleme Programı


Genellikle mimari çizimlerinde kullanılan CADopia Standard programı , 3D VE 2D boyutlu şekiller ortaya çıkarmanızı sağlamaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte bir şeyin modellemesi bilgisayarlar üzerinden yapılıyor ve buna göre üretime geçiliyor. Modelleme yapmak isteyen mühendisler çeşitli programlar kullanabiliyorlar. Örnek olarak ; 3DS Max, Auto Cad v.b. Bu programları kullanmak oldukça maliyetli olmakla birlikte , kullanımı da oldukça zordur. Bu yüzden birçok mühendisin kullandığı CADopia Standard programı kişisel çizimlerinizi yaratmanıza, bir şeyin modellemenize yardımcı olacaktır.

CADopia Standard programının çok fazla özelliği olması , kolay , sadece ve şık tasarımıyla birlikte yardımcı olmaktadır. Sınır çizgilerini ayarlamak, ışıklandırma, parlaklık ayarları , kuş bakışı, 2D ve 3D görünüm sağlama , hazır efekt ve kaplamalar , cetvel yardımı, bloklar şeklinde gösterim gibi özellikler ön plana çıkmaktadır. Ayrıca oluşturmuş olduğunuz modelleri yazdırma seçeneğide mevcuttur. CADopia Standard programını kullanırken detaylı açıklamalar "Yardım" menüsünde bulunmaktadır. Ayrıca çalışma ekranınızı kendi kişisel zevklerinize göre ayarlayabilirsiniz. Birden fazla tema seçeneği bulunmaktadır. Elektrik kesilmesi ya da bilgisayarın herhangi bir sebepten dolayı kapanması projenizi etkilemez. Belirlediğiniz aralıklarda modeliniz otomatik kaydedilmektedir.

CADopia Standard programının çoklu dil desteği sağlaması , istediğiniz dil ile çalışma yapmanızı sağlıyor. Çoklu metin özelliğini de kurulum esnasında ücretsiz elde edebilirsiniz. Programın çeşitli kütüphanelere sahip olması sebebiyle hiçbir şey bilmeseniz bile kütüphaneler size yol gösterecektir. Gelişmiş grafiksel algoritmaları ile çok canlı ve gerçekçi sonuçlar elde edebilirsiniz. Sonuç olarak mühendislerin sıkça kullanmış olduğu CADopia Standard programı 3D modellemeler için kullanılmaktadır. Bir araba, bina , eşya tasarımı yapmakla uğraşıyorsanız , kolay kullanımı ile CADopia Standard programı işinizi rahatlıkla görecektir.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Brava Free DWG Viewer
Her türlü DWG uzantılı dosya türünü gösterebilen güncel ve kullanışlı bir 3D ve 2D çizim okuma..

DirectX
MicroSoft un yayınlamış olduğu en son sürüm grafik donanım test ve düzenleme aracıdır.

Ashampoo 3D CAD Professional 6
Her türlü 3 Boyutlu ve 2 boyutlu çizimler yapabileceğiniz Ashampoo kalitesi ile üretilmiş bir 3D..

AutoCAD
Genel olarak programın güçlü modelleme motoru sayesinde en zor çizimleri kolaylıkla yapmanızı..

ProfiCAD
ProfiCAD bir elektronik kart çizim programı olarak tasarlanmıştır.

Blender
Birçok 3 boyutlu çizim programları arasında özellikle ücretsiz olması programı seçim sebebiniz..