Camfrog Video Chat

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Camfrog Video Chat 6.15.594Üretici: Camshare (Ücretsiz)Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan video chat odaları sayesinde dünyanın her yerinden kullanıcılar ile canlı video chat imkanı bulabileceksiniz.

 Sesli ve Görüntülü Chat Programı


Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan video chat odaları  sayesinde dünyanın her yerinden kullanıcılar  ile canlı Video chat imkanı bulabileceksiniz.

Aynı anda birçok kişi ile video görüşmesi yapabiliyor olmanız programın ne kadar kullanışlı olabileceği hakkında fikir veriyor diyebiliriz.

Camfrog ile uzaktaki arkadaşlarınız artık yakınınızda olacak uzun süre görmediğiniz eski dostlarınız ile haftalık görüşme planlamaları yapabilir yada görüntülü konferans yolu ile çeşitli eğitimler verebilirsiniz.   Çoklu sohbet odaları ve video konferansı yanı sıra aynı anda bir çok kişiye dosya paylaşımı da yapabiliyor olmanızda cabası diyebiliriz.

Camfrog birçok firewall ve router programı arkasında çalışma imkanına sahip çok amaçlı ve çok güzel bir uygulama. Bir diğer özelliği ise hakkınızda vermek istemediğiniz bilgileri girmeden yapmanız gereken tek şey  kurulum ardından bir kullanıcı adı belirleyerek programı kullanmaya başlamak  ve dünyanın her yerinden insanlar ile iletişime geçmek olacaktır.

Bu özellikleri ve 100 milyona yakın indirilme sayısına sahip olan programın kullanıcı sayısının bir hayli yüksek olduğu da dikkate değer bir durum olması sayesinde Camfrog listemize girmeyi başardı ve tavsiye edilme hakkını kazanmış oluyor  allindir.com dan Camfrog Video Chat son sürümü indir ve sesli sohbetin keyfine bakın diyoruz.

Son Sürümü ile daha fazla chat odaları ve daha hızlı video görüşme motoru eklenmesi ile gücüne güç katmış.
Yeni Versiyondaki Değişiklikler:
Sanal hediye bildirimi güncellendi.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MorphVOX Pro
Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini..

Skype
En kaliteli ses işleme motoruna sahip olan Skype 2000 li yılların başından buyana hayatımızda..

Miranda IM  Ekran Görüntüsü Miranda IM
Bir çok mesajlaşma programı ve sosyal hesaplarınızı tek ekrana bağlayabileceğiniz güncel bir..

Spark
Spark tek başına bir işe yaramaz Openfire yerel ağ programının Client programıdır.

Tango
iOS, Android, Mac, Windows gibi en popüler platformlar ile aynı anda çalışabilecek kapasitede..

Yahoo Messenger
Yahoo Messenger ile arkadaşlarınız ile sesli veya görüntülü olarak iletişime geçebilirsiniz.