Camtasia Studio

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Camtasia Studio 9.0.0.1306Üretici: TechSmith (Deneme Yazılımı)


Camtasia Studio 9.0.0.1306 Ekran Görüntüsü

Eşsiz kalitesi ile Ekranınızdaki tüm görüntüleri HD kalitesinde yakalayabilen güncel ve güçlü ekran görüntüsü yakalama programı

Ekran Görüntülerini Videoya Dönüştüren Program


Camtasia Studio TechSmith firmasının eşsiz tecrübesi ile geliştirdiği güncel ve çok kullanışlı bir ekran videosu yakalama programı.

Programın tasarımı sayesinde ekranınızdaki tüm ayrıntıları HD video kalitesinde kayıt edebilir ve bu kayıtları bir sunum gibi sunabilirsiniz. Örnek vermemiz gerekir ise web kamerası görüntülerini, Power point sunumlarını, ekrandaki videolarınızı, ses kayıtlarını veya profesyonel olarak kullandığınız programların görüntülerini kaydedebilir ve bunları ders olarak yayınlayabilirsiniz.

Camtasia Studio özellikleri sadece ekran görüntülerini kayıt etmeye değil aynı zamanda kaydını yaptığınız ekran görüntülerini çeşitli video formatlarına dönüştürebilir aynı zamanda bu videolar üzerinde çeşitli editlemeler yaparak videolarınızı dahada renklendirebilirsiniz.

Programın bir diğer özelliği ise tüm bu kayıtlarınızı mobil cihazların formatlarına da çevirebilirsiniz ayrıca videolarınızı internette paylaşabilir ve DVD/CD lere yazdırabilirsiniz ve tüm bu işlemleri sadece Camtasia Studio ile yapmanız mümkün.

Tüm bu üstün özellikleri programın yapımcısı olan TechSmith'in ekran görüntüsü yakalama teknolojisi ve tecrübesi ile harmanlanmış bir yazılım olarak kullanıcıların hizmetine sunulmuş. Kullanımı kolay ve hızlı çözümleri ile Camtasia Studio video klip ve ekran kaydı çözümlerini sunabilecek üstün özellikli bir program olarak tavsiye listemizde yerini almayı başarıyor.

Not: Programı kullanabilmek için Microsoft DirectX 9 ve üstü sürüm bilgisayarınızda yüklü olması gerekmektedir.


DirectX son sürümünü buradan indirebilirsiniz.

 
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
VideoSpirit Pro
Özel yada iş ile alakalı videolarınızı bölebilir, kırpabilir, iki yda daha çok farklı video..