CCleaner

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

CCleaner 5.23.5808Üretici: Piriform (Ücretsiz)


CCleaner 5.23.5808 Ekran Görüntüsü

Sürekli güncellenen bir sistem bakım ve optimizasyon aracı olan CCleaner ile işletim sisteminizi optimize edebilir ve gereksiz dosyaları otomatik olarak silebilirisniz

En Başarılı Çerez Temizleme Programı


CCleaner, bilinen en popüler çerez ,geçici dosya ve trace temizleyici ve sistem optimizasyon programlardan biridir. Alanında dünyadan en çok kullanılan program olma sebebi ise oldukça geniş bir veri tabanına sahip olması ve belirli aralıklar ile güncellemeler sunması önemli bir faktörlerden birkaçıdır. Özellikle hızlı ve etkili çalışmasının yanında gereksiz dosyaları bulabilme başarısı ile dikkate değer özellikleri ile sisteminizi de yormadan çalışabiliyor.

Ccleaner ile bilgisayarınızdaki gereksiz ve bozuk dosyaları tespit edebilir ve silebilir,  temizleme işleminden sonra göreceksiniz ki hem HDD nizde boş alan hemde bilgisayarınızın performansı artacaktır. Tüm bu işlemleri yaparken bilgisayarınıza hiçbir zarar vermeden yapabiliyor. En popüler windows işletim sistemlerini desteklemesi yanında MS son sürümü olan windows 8 desteğide sunmaktadır.

Ccleaner hem registry kitaplığınızı düzenleyecek hemde gereksiz internet geçici dosyalarınızı silecek ve bozuk sistem dosyalarınızı da onaran bir program özelliği taşımaktadır. Bu özellikleri ve başarılı tarama sistemi ile bilgisayarınızın performansı da otomatik olarak artacaktır. ayrıca program sistem geri yükleme seçeneğine de sahip bu vesile ile sisteminizin en temiz olduğu zamanı belirleyerek gerekir ise sisteminizi geride yükleyebiliyorsunuz.

CCleaner hızı, kullanıcı dostu ara yüzü, hemde aldığı kesin sonuçlar ile sisteminizin ihtiyacı olan programların başında gelmektedir.  milyonlarca   indirilme oranı ile ne kadar kaliteli bir program olduğunu kanıtlayarak listemizde yerini almayı başarıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
RamDisk Plus
RamDisk Plus sabit disk üzerinde Sanal bir Ram oluşturma programıdır.

ARO 2015
Aro 2015 oldukça başarılı bir performans ve genel bakım programıdır.

Advanced SystemCare Free
Windows için sistem bakım aracı, 250 milyon üzerinde kullanıcısı ile dünya genelinde en çok..

Windows 7 Manager
Windows 7 için özel olarak üretilmiş olan bu bakım aracı ile işletim sisteminizin bakımlarını..

TuneUp Utilities 2014
AVG PC TuneUp , hızlı bir işletim sistemi kimin hayali değildir ki insan hep Windows işletim..

Wise Care 365 Free
Daha temiz ve daha güvenli bir bilgisayar ve işletim sistemi için denemeye değer sürekli..