CDRoller

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
CDRoller 10.50.10 Ekran Görüntüsü

CDRoller 10.50.10Üretici: Digital Atlantic (Deneme Yazılımı)


CDRoller 10.50.10 Ekran Görüntüsü

Deneme sürümü olsa da 14 gün boyunca kullanabileceğiniz bir optik disklerden veri kurtarma programıdır. Kurtarma olasılığı oldukça yüksek bir yazılım.

Veri Kurtarma Programı


CDRoller çok küçük boyutlu ama belkide hayat kurtaran bir yazılım diyebiliriz. Bu program sayesinde  birçok önemli işi yerine getirebilirsiniz. Mesela bir Cd/Dvd'nin içinde çok önemli bir bilgi var diyelim fakat Cd/Dvd'nin başına bir iş geldi ve çizildi. İçerisindeki verilerde bozulma söz konusu oldu. İşte burada devreye CDRoller giriyor ve zarar görmüş veriyi kurtarıyor ve bilgisayarınıza güvenle yüklüyor.

Bu küçük boyutlu ama işlevlerine bakıldığında dev programı indirip kolay kurulumuyla kurup hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.Dahili UDF okuyucusu sayesinde üçüncü parti UDF okuyuculara ihtiyaç duyulmaz. Ayrıca CDRoller in sürükle-bırak işleviyle kullanım kolaylığını bir kat daha arttırmış tüm CD/DVD Blu-ray gibi optik diskler ile uyumlu çalışa bilmesi de programın ayrı bir özelliği .

Zarar görmüş verilerinizi kolaylıkla kurtarabilirsin. Günümüzde her insanın başına gelebilecek kazalar neticesinde oluşan zararları bu program sayesinde ücretsiz bir biçimde kurtarabileceksiniz.

Program daha çok optik diskler için tasarlanmış olasa da Hitachi, Canon, Panasonic, Samsung ve Sony DVD camcorders gibi kameralardan da veri kurtarabiliyorsunuz.

14 günlük deneme sürümünü iyi değerlendirirseniz veri kurtarma firmalarına binlerce lira para ödemekten kurtulmuş olursunuz. Programdan memnun kalırsanız ki eminiz kalacaksınız 39 $'lık full sürümünü alabilir ve programın olanaklarından tamamen yararlanabilirsiniz. Fakat 14 gün yeter diyorsanız hiç durmadan programı indirip kurmaya başlayabilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Bios Agent Plus
BIOS yani bir bilgisayarın temel olarak giriş çıkış işlevlerini süren bir yazılımdır.

Google Maps with GPS Tracker
Google hartalarını kullanarak GPS üzerinden yer belirleme programı.

Product Key Explorer
Bilgisayarınızda kullandığınız yazılımların ürün anahtarlarını tarayıp listeleyerek daha sonra..

VMware Workstation
Bir bilgisayarın tam anlamı ile çalışabilmesi için bir işletim sistemleri ne ihtiyaç duyar.

d3dx9_43.dll
d3dx9_43.

Kingo Android Root
Android cihazlarınıza root atmak her ne kadar tavsiye edilmeyen bir durum olsada yinede denemek..