CherryPlayer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

CherryPlayer 2.4.3Üretici: CherryPlayer (Ücretsiz)Çevrimiçi yani online video izleme sitelerinden daha hızlı video izlemek isteseniz CherryPlayer tam aradığınız program olabilir.

Yeni Nesil Multimedya Programı


CherryPlayer online video ve ses dosyası oynatma programlarından biridir. Program henüz çok bilinen bir program değil ancak bilgisayarınızda olması gereken bir medya oynatıcı programlardan biri diyebiliriz. CherryPlayer nerede ise bilinen her tür video ve ses dosyasını çalıştırabilecek yetenekte.

Günümüzde artık bir çok video ve ses formatı bulunmakta özellikle akıllı telefonlar, tablet gibi taşınabilir bilgisayarlar, fotoğraf makineleri, dijital kameralar gibi multimedya aygıtların yazılımlarına göre bir çok görüntü ve ses formatı oluşmasına neden oldu. Ayrıca bilgisayarlarda bir çok farklı görüntü ve ses formatı da mevcut.

Tüm bunları tek bir program ile açmak her video yada ses dosyası için ayrı ayrı programlar aramaya gerek kalmadan CherryPlayer ile tek noktadan kullanabilirsiniz. Program hem görsel hemde çalışma açısında oldukça başarılı donma takılma gibi sıkıntılar çıkarmıyor gibi ayrıca programın görsel dizaynın da çok başarılı odluğunu düşünüyoruz basit arayüzü ile video yada müzikleri tek tık ile çalıştırabiliyorsunuz.

Program ayrıca Youtube deki kategorilenmiş video, müzik, spor yada oyun videoları browser üzerinden değil program üzerinden direkt olarak oynatabilme özelliğine sahip olmasının yanında Last.fm listelerini direkt olarak oynatabilme VK.com hesabınız üzerinde yayınlanış olan video yada müzik dosyalarını da çalabiliyor. Ayrıca bu kanallar üzerinde kendi listelerinizi de oluşturup dinleme yada izleme imkanınız mevcut.

Son olarak program FLV dosyalarını direkt olarak site adresleri üzerinden oynatabiliyor olması browser üzerindeki oluşabilecek donma renk bozukluklarını da elemine etmiş oluyorsunuz. Program Windows 98 den bu yana yayımlanmış olan bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışması programın kullanım alanını üst seviyeye taşımayı da başarmış. Yeni nesil bir program olarak yavaş yavaş bilgisayarlarımızda yerini almaya başlayan programı denemenizde büyük yarar olduğunu düşünüyor ve listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SAM Broadcaster Pro
İnternet üzerinden radyo dinlemek artık çok popüler hale gelmiş bir alışkanlık olmuş diyebiliriz.

RadioSure
İnternet üzerinden müzik yada yayın akışlarını kayıt edebileceğiniz kullanışlı bir program.

Nero 2016 MediaHome
Video, Müzik, Fotoğraf gibi bütün multimedya dosyalarınızı yönetebileceğiniz Nero gibi köklü bir..

DJ Mix Pro
Yüksek kaliteli bir DJ programı arıyorsanız DJ Mix Pro aradığınız program olabilir.

MediaMonkey Standard
MediaMonkey Standard tam olarak amacına hizmet eden bir mulimedya program olarak tasarlanmış.

TagScanner
Program sayesinde elinizde bulunan tüm müzik dosyalarını etiketleyebilir ve aramak istediğiniz..