Clean Master Android

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Clean Master Android 5.11.6Üretici: Kingsoft (Ücretsiz)


Clean Master Android 5.11.6 Ekran Görüntüsü

Android işletim sistemine sahip cihazlar için gereksiz içerikleri silme ve temizleme programı.

Android Telefon ve Tabletler için Optimizasyon Programı


Clean Master, Android işletim sistemlerine sahip akıllı mobil aygıt performans yükseltici harika programlardan biridir. Akıllı telefon ve tabletlerin popülaritesi arttıkça aynı oranda bu cihazlarda kullanılan program ve oyunlarında sayısı hızla artmaktadır. Bu durumun hem iyi hem de kötü yanları vardır. İyi yanları yazılımcıların hazırladığı programlar sayesinde nerede ise bütün işlemlerimizi bu cihazlardan yapmaya başladık .

Örnek vermek gerekir ise maillerimize bakıyoruz, bankacılık işlemlerimizi yapabiliyoruz, fotoğraflarımızı ve videolarımızı çekiyoruz, sosyal ağlara bu cihazlardan bağlanıyoruz, popüler oyunları bu cihazlarımız üzerinden oynuyoruz gibi ve daha birçok işi bu cihazlardan yapabiliyoruz. Klasik yazılım mantığına göre ne kadar çok program olur ise cihazımız da da bir o kadar artık dosya oluşuyor ve bu durumda cihazın yavaşlamasına neden oluyor. İşte tam bu noktada Clean Master android devreye giriyor ve cihazımızın performansını arttırmak için işlemler yapıyoruz.

Peki bu yazılım ile neler yapabiliriz?

Öncelikle programı kurduktan sonra program cihazınızı tarar ve silinmesi gereken dosyaları listeler ve cihazınızda ne kadar yer kapladığını % sel anlamda size sunar ve kısa bilgiler ile hangi programlar yada dosyalar olduğunu listeler ve size silmek isteyip istemediğinizi sorar.

Hafıza Arttırma/Görev Sonlandırıcı : Bu özellik ile gereksiz uygulama ve arka plandaki çalışan programları kapatarak daha hızlı çalışan bir cihaz deneyimi sunuyor.

Temizle: Önbellekte tutulan artık dosyaları da otomatik olarak silerek cihazınızın hafızasını da rahatlatıyor ve daha hızlı çalışmasını sağlıyor.

Uygulama Yönetimi : Eğer cihazınız da bir hafıza kartı var ise uygulamalarınızı hafıza kartına taşıyarak cihazınızın kendi hafızasının daha farklı uygulamalarda kullanmanızı sağlar ayrıca uygulamaların .apk uzantılı kurulum dosyalarını da otomatik siler.

[Gizlilik] - Geçmiş Silme özelliği ile web de yaptığınız gezintilerden kalma artık dosyaları tek tık ile siler .

Tüm bunlar ve daha birçok özellik sayesinde program ile akıllı telefon yada tabletlerinizin performansını arttırabilirsiniz. Programın bir diğer artısı ise Türkçe dil desteği olması nerede ise 200 milyon kullanıcıya sahip bu program hem android hem de iOS işletim sistemindeki cihazlar için uygulama yazılmıştır.

Genel özellikleri ve ücretsiz olması ve programın kalitesini göz önüne alırsak kesinlikle denemenizde fayda olabilir diyoruz. Not: Programda bellek temizleme işlemi yaparken hangi dosyaları sildiğine öncelikle bakmanızı tavsiye ederiz bazen silinmesini istemediğiniz dosyalara da denk gelebilir dolayısı ile silmeden önce kontrol etmekte fayda var diyoruz ve programı en çok indirilen uygulamalar listemize ekliyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Hotspot Shield VPN for Android
Mobil cihazlar için engellenmiş site açma ve güvenli internet bağlantısı sağlayan uygulama.

Avast Mobile Security Antivirüs
Android işletim sistemlerine sahip olan akıllı telefonlar ve tabletler için üst düzey güvenlik..