CoffeeCup Direct FTP

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

CoffeeCup Direct FTP 4.5Üretici: CoffeeCup Software (Ücretsiz)Program HTML, XHTML, CSS, ASP, PHP ve HTML5 formatındaki dosyaları bilgisayarınıza indirmeden dosya editörü sayesinde açıp düzenleyip kayıt ederek anında yayınlayabilirsiniz.

FTP Dosya Transfer Programı


CoffeeCup Software, FTP üzerinde dosya transferi yapmanızı sağlayan FTP dosya transfer programıdır. Son yıllarda web sayfaları arttıkca web masterlerin ve web tasarımcılarının sayısı da artmış bulunmaktadır. Hal böyle olunca web sitesi yöneticilerininde en büyük ihtiyaçlarından biri olan FTP programlarının bir çok çeşidi piyasaya sürülmüştür.

CoffeeCup Software ile FTP üzerinden hemen hemen tüm işlemlerinizi tek program üzerinden yapabilirsiniz. Program HTML, XHTML, CSS, ASP, PHP ve HTML5 formatındaki dosyaları bilgisayarınıza indirmeden dosya editörü sayesinde açıp düzenleyip kayıt ederek anında yayınlayabilirsiniz. Program kolay kullanımı yanında kullanıcı dostu bir arayüze sahip olması tercih nedeniniz olabilir, sitenizin FTP bilgilerini bir kere girmeniz yeterli program otomatik olarak ftp bilgilerinizi kayıt eder ve bir sonraki bağlanma isteğinizde tekrar ftp bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz.

Tabii ki program sadece dosya editleme yapmıyor istediğiniz dosya yada dosyaları ftp den kopyalama yada ftp ye yükleyebilme özelliği, ayrıca dosya yükleme yada kopyalama esnasında veri transfer hızını ve yaklaşık kopyalama süresini de görme imkanına sahip olacaksınız. Tabii ki program ile serveriniz de bulunan dosyalara wep paneli üzerindeki yetkilendirmeleri de vererek panelden değişkilik yapamadığınız dosyaları da aktif edebilirsiniz. Programın eksi yanları ise Türkçe dil desteği olmaması ayrıca ücretsiz sürümünün bulunmaması ancak 7 günlük deneme sürümünün olması ve Windows 8 desteğinin henüz yayımlanmamış olmasıdır diyebiliriz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FileZilla
Ücretsiz ve çok fonksiyonlu bir FTP programı.

WinSCP  Ekran Görüntüsü WinSCP
Milyonlarca kez indirilme oranı ile dünya çağında sıklıkla kullanılan açık kaynaklı ücretsiz bir..

FlashFXP
Güncel ve kullanımı kolay bir FTP programı.

Cute FTP
Dünya genelinde kullanılan en eski ve en yaygın FTP protokolu üzerinde dosya transfer programıdır.

Core FTP LE
Alternatif bir FTP programı, bir çok farklı ve güçlü özelliği ile Core FTP LE denemeye değer bir..

WebDrive
Şirket içi dosya paylaşım alanı olarak kullanılabilecek güncel ve etkili bir FTP istemci programı.