Combofix

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Combofix 16.10.23.1 Ekran Görüntüsü

Combofix 16.10.23.1Üretici: sUBs (Ücretsiz)Dünya genelinde 40 milyondan fazla indirilmiş ve kullanılmış olan neredeyse mükemmel denecek kadar işe yarayan anti casus (Spy), Malware ve anti-virüs programı windows XP ve Windows 8 arasındaki tüm işletim sistemlerinde çalışabilmektedir.

Küçük Ama Etkili bir Spy ve Malware Programı


Combofix , basit kullanımı ve doğru tespitleri ile başarılı bir spyware ve malware programıdır.

Combofix diğer spy ve malware  programlarından farkı olarak combofix çok süratli ve hemen hemen hatasız olarak pc nize bulaşmış spy veya malware programlarını bulmakta ve neredeyse mükemmel sonuçlar vermekte . Programı indirdikten sonra indirdiğiniz .exe dosyasına 2 kere klik yapmanız yeterli program kendiliğinden işleme başlıyor ve sizden diğer virüs ve spy programlarını kapatmanızı istiyor  kapattıktan sonra program kendiliğinden otomatik kurtarma noktası oluşturuyor.

Bilinen en çok kullanılan spy ve malware programlarının başında gelen combofix küçük yapısına vede görsellikten uzak bir arayüze sahip olasa da sorununuzu kesinlikle çözebilecek kapasitede bir yazılım .

Combofix, son sürümü indir dikten sonra  ile taramaya başlamadan önce son güncellemesini de otomatik olarak indiriyor ve 50 adımda taramaya başlıyor tarama sonrası TXT formatında size rapor hazırlıyor ve hangi dosyalara müdahale ettiğini gösteriyor ayrıca spy olarak listelediği ve otomatik olarak kaldıramadığı dosyaları listeden görerek kendinizde silebiliyorsunuz.

Combofix çok kullanışlı  bir anti-spy programı olduğundan , basit arayüzü ve etkili sonuçları verebildiğinden dolayı listemizdeki yerini hak ederek alıyor. Ayrıca Son aylarda hemen her gün yeni güncellemelere yayımlanarak programın zararlı yazılımları bulma olasılığını arttırmaya yönelik bir çalışma yapılıyor diyebiliriz. Son versiyonunda yine hem DB geliştirilmesi hemde çeşitli ufak problemlerin giderildiğini görüyoruz.


Windows 10 için Junkware Removal Tool u tavsiye edebiliriz. 


Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
AdwCleaner
Ücretsiz bir Anti-Adware programları arasında en güncel ve en etkililerinden biri olan AdwCleaner..

Junkware Removal Tool
Windows 10 da çalışabilen combofix benzeri programların en etkililerinden biri olan Junkware..

Ad-Aware Free Antivirus +
Ad-Aware Free Antivirus, en çok kullanılan anti-spy, ad-aware, malware (malicious software) ve..

Avast Premier
İnternet güvenliğinde her özelliği isteyenler için yerel ağınızı dahi güçlendiren, alışveriş ve..

Malwarebytes Anti-Malware
Son yıllarda internet kullanımının artışı ile casus yazılımlarında artış göstermesi de tabiiki..

IObit Malware Fighter
Sektöründe en çok kullanılan anti-malware ve ana sayfa değiştiren programları bulup yok eden..