Conferendo

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Conferendo 6.6.0Üretici: TrueConf (Deneme Yazılımı)


Conferendo 6.6.0 Ekran Görüntüsü

Conferendo ile arkadaşlarınız ile yüksek kaliteli video şeklinde sohbet etmeniz mümkün olmaktadır.

Görüntülü Konferans Görüşmesi İçin Ücretsiz Program


Önceden internet üzerinden sohbet için sayılı program bulunmaktaydı. Ancak şuanda sayısız program bulunmaktadır. Messengerın kapanması ile Skype en çok kullanılan sohbet programı arasına girmiştir. Ancak görüntülü görüşmede kullanılan bir diğer program da Conferendo olmaktadır. Conferendo ile arkadaşlarınız ile yüksek kaliteli video şeklinde sohbet etmeniz mümkün olmaktadır. İster yazılı isterseniz de görüntülü olarak sesli bir şekilde görüşme yapacağınız bu program sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Program sayesinde 120 kişi ile aynı anda konuşmanız mümkün olmaktadır. Conferendo ile kaliteli bir şekilde görüşme yapmanız mümkün olmaktadır. Kolay kullanımı ile bilgisayarınızı hızlı bir şekilde kurulan sohbet programı birçok dili de desteklemektedir. Bilgisayarınıza yüklenen program ile videolu sohbet de farklı bir protokol kullanılmaktadır. Buda üst kalite şeklinde sohbet etmenizi sağlamaktadır.

VZOchat ile basit bir ara yüzle iletişim kurmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca aynı anda birden fazla kişi ile görüntülü görüşme yapmanız da mümkün olmaktadır. İstenilirse konferans şeklinde görüntülü konuşma yapmanız mümkün olmaktadır. Aynı anda 6 görüntülü sohbeti destekleyen program ile her görüşme için ayrı ayarlar yapmanız mümkün olmaktadır. Ücretsiz olarak sunulan programı mobil cihazlarınızda da kullanmanız mümkün olmaktadır. Ücretli sürüm olarak da yayına alınan programın tam sürümünü kullanmak için üret ödemeniz gerekmektedir. Diğer programlardan ayıran özelliği ise videolu sohbetlerde kullanılan ayrı özellik sayesinde herhangi kesintilerin olmamasıdır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MorphVOX Pro
Ses değiştirme programları arasında en başarılılarından biri olan MorphVOX Pro ile kadın sesini..

Camfrog Video Chat
Camfrog online ses ve video konferans programıdır her biri 1000 in üzerinde kullanıcıları olan..

Skype
En kaliteli ses işleme motoruna sahip olan Skype 2000 li yılların başından buyana hayatımızda..

Miranda IM  Ekran Görüntüsü Miranda IM
Bir çok mesajlaşma programı ve sosyal hesaplarınızı tek ekrana bağlayabileceğiniz güncel bir..

Spark
Spark tek başına bir işe yaramaz Openfire yerel ağ programının Client programıdır.

Tango
iOS, Android, Mac, Windows gibi en popüler platformlar ile aynı anda çalışabilecek kapasitede..