ConvertXtoDVD

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

ConvertXtoDVD 5.3.0.38Üretici: VSO Software (Ücretsiz)ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir DVD dönüştürücü programdır.

Video Dosyalarını DVD formatına Çevirici Program


ConvertXtoDVD, tam anlamı ile video dosyalarını DVD formatına çevirmek için tasarlanmış süper bir DVD dönüştürücü programdır. Dünya genelinde 3 milyonun üzerinde indirilme oranı ile oldukça yüksek bir başarı oranına sahip olan programın genel özellikleri şu şekilde .

mkv, divx, xvid, flv, mpeg-1,avi,  mpeg2-, mpeg-4,ogm , nsv, dvr-ms, ts, ifo, vob, asf, wmv, realmedia,rmvb, mov,  gibi ve daha birçok video formatındaki dosya yı desteklemekte ve convert edebilmekte. ayrıca hemen hemen tüm DVD biçimlerini desteklemekle beraber OGG, MP3, WMA, AC3, DTS, PCM gibi ve daha birçok ses dosyasını da desteklemekte .

Programı diğerlerinden ayıran en büyük özelliği ise çok büyük boyuttaki filmlerinizi dahi 60 dakikadan daha kısa sürede çevirebiliyorsunuz firmanın hızlı dönüştürme sihirbazı olarak adlandırdığı bu özellik programı diğerlerinden ayıran güzel bir özellik olarak dikkatimizi çekmekte .

Ayrıca elinizde uygun ses dosyası var ise videolarınıza ses dosyası ekleme imkanı da sağlayan ConvertXtoDVD arka plan ve alt yazı ekleme özellikleri ve otomatik işaretleme seçeneklerininde mevcut olduğunu belirtelim .

Program güzel ve kullanışlı ara yüzü de karmaşık değil kullanıcı dostu arayüzü sayesinde istediğiniz tüm video dosyalarınızı hatta resim ve ses dosyalarınızı da DVD formatın da saklayabilecek ve arşivleyebilecek siniz .

DVD arşivleme  işlere meraklı olan arkadaşlara duyurulur.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
FormatFactory
Ses, video, dijital fotoğraf gibi multimedya formatını tümünü dönüştürebilen ücretsiz bir format..

Total Video Converter
Dünya genelinde 15 milyondan faza indirilme oranı ile kendini kanıtlamış olan Total Video..

MacX Video Converter Pro
Videolarınızı yüksek çözünürlükte ve mobil cihazların formatına dönüştürmek istermisiniz.

GOM Video Converter
Gom Player dünya genelinde 50 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok tercih edilen video..

MediaCoder
Etkili, hızlı, çoklu format desteği olan bir video, ses format değiştirme ve rippleme programı..

EZ CD Audio Converter
300 den fazla ses dosya türünü kendi aralarında rahatlıkla dönüştürebilen güncel ve kullanışlı bir..