CopyTrans Photo

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

CopyTrans Photo 4.102Üretici: WindSolutions (Ücretsiz Deneme)Bu programların diğer bir avantajı ile dosyaları depolayabilmek ve kaybolmasını önlemektir. CopyTrans Photo programı, iPhone yada İPad gibi cihazları bilgisayarınıza bağlayıp, yedekleme yapabilmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

iPhone veya iPad Depolama Programı


iPhone yada İPad ürünlerinin gelişmesi ile birilikte bilgisayarlar arasındaki iletişimi en kısa sürede ve en zahmetsiz bir şekilde gerçekleştiren yazılımlar ortaya çıkmıştır. Bu programların diğer bir avantajı ile dosyaları depolayabilmek ve kaybolmasını önlemektir. CopyTrans Photo programıiPhone yada İPad gibi cihazları bilgisayarınıza bağlayıp, yedekleme yapabilmenizi sağlayan ücretsiz bir yazılımdır. program bir nevi iTunes işlevi görmektedir. Fakat bu programın sadece resimlere ve fotoğraflara yönelik alt yapısı mevcuttur. Tüm popüler görüntü formatlarını desteklemektedir böylece her türlü resimi depolayabilir.

CopyTrans Photo programını kullanabilmeniz için cihazınızı bilgisayarınıza bağlamanız gerekmektedir. Tek bir cihazda işlem yapabileceğiniz gibi birden fazla iPhone yada İPad cihazlarınızdaki görüntülerin aktarımını sağlayabilirsiniz. CopyTrans Photo programının zahmetsiz bir özelliği ise ; tüm fotoğraf veya resimlerinizin ufak bit önizlemesini yapabilirsiniz. Böylece karışıklığı engellemiş olursunuz ve istediğiniz görüntüde işlem yapabilirsiniz.

CopyTrans Photo ücretsiz indir programı ile şık slayt gösterileri yapabilirsiniz. Otomatik döndürme özelliği ile resimlerinizin kalitesinde oynama olmadan her türlü işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca sürükle - bırak özelliği mevcuttur. Resim dosyalarınızı editleyebilecek birçok özellik mevcuttur. CopyTrans Photo programı arayüz bakımından biraz karışık gibi görülse de bir müddet sonra alışılması muhtemeldir. Bilgisayarınızın bağlantılar sırasında, diğer programların çalışma hızını etkilememsi için uygun yazılımlar geliştirmişlerdir. iPhone yada İPad ile iletişimde kullanılan son derece profesyonel bir yazılım.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..