Cute FTP Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Cute FTP Mac 3.1.3Üretici: GlobalScape (Deneme Yazılımı)


Cute FTP Mac 3.1.3 Ekran Görüntüsü

Cute FTP Mac dünya genelinde kullanılan en eski FTP protokolu üzerinde dosya transfer programlarından biridir.

FTP Denince Akla İlk Gelen program cute FTP


Dünya genelinde kullanılan en eski ve en yaygın FTP protokolu üzerinde dosya transfer programıdır.

Cute FTP Mac genel hatları ile oldukça basit dizayn edilmiş ve kullanıcı dostu arayüzü nün de etkisi ile en popüler ftp programı olmayı başarmıştır.

Özellikle web Sitesi tasarımcılarının kullandığı bu program sayesinde Çoklu dosya transferi ,Çoklu FTP bağlantısı,Tek tıkla tüm sitelere güncelleme yapabilme, sürükle bırak özelliği,FTP,FTP/S, Http/S ve HTTP ayrıca SSH,IIS server destekleri il web işleri ile uğraşanların öncelikli tercihlerinden biridir.

Programın Türkçe dil desteği ve MAC sürümü ile en çok kullanılan FTP istemcilerinden biridir. Programın kendi text editörü sayesinde ekstra text editörüne ihtiyaç duymadan tüm özellikle css ve php dosyalarınızı bilgisayarınıza indirmenize gerek kalmadan yeniden düzenlemeler yapabilirsiniz.

Toplam olarak windows sürümü ve Mac sürümleri ile milyolarca kes indirilme oranı ile FTP programlarının lideri konumunda olmayı uzun yılların getirdiği tecrübesi ile birleştirmeyi başarmış ve nerede ise tekel olmayı başarmıştır.

Web masterlerin tercihleri arasında yıllarca 1. sırayı kimseye kaptırmayan Cute FTP ücretli versiyona geçtikten sonra sıralamadan hızla düşmeye de başlamıştır. Ancak yinede üstün özellikleri ile kullanılmaya değer bir yazılım olduğunu söylemeden geçmeyelim. 

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
WebDrive Mac
Programın mac versiyonu ile de FTP üzerinde ayrılmış olan alana ulaşabilir dosya indirebilir yada..

FileZilla Mac
Mac işletim sistemlerinde çalışabilen bir FTP istemci programı olarak oldukça kullanışlı hızlı ve..