CyberLink PowerDirector

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

CyberLink PowerDirector 15Üretici: CyberLink (Deneme Yazılımı)Video düzenleme programlarının en güncel ve özellikli olanlarından biri olan CyberLink PowerDirector ile hem hd, full HD yada ultra HD videolarınızı düzenleyebilirsiniz.

Video Dosyaları Düzenleme Programı


CyberLink Power Director  çok güncel bir video düzenleme programıdır.

Mobil dünyanın ve smart telefonların çok fazla çeşitliliğe ulaştığı şu dönemde video dosyalarımızın sayıları hızla artmaktadır artık video çekmek eskisi gibi sorun olmaktan çıktı. Fakat video çekmek sorunundan kurtulmuş olsak da şimdi de aşırı miktarda video dosyalarımız oluşmakta ve yüksek sayıdaki bu video dosyalarını düzenlemek yada yeni efektler ile yeniden şekillendirmek gerekmekte .


İşte bu nokta da CyberLink Power Director gibi programlar devreye girmektedir. Bu program alanında gerçekten de üst seviyede tecrübe ve teknolojiye sahip olan CyberLink firması tüm yeteneklerini ortaya seriş. Program video düzenleme konusunda oldukça başarılı 64 bit TrueVelocity 3 teknolojisi ile daha hızlı video düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca program birden çok ekran kartı desteği sayesinde kendinizi profesyonel video kurguculardan farksız hissedeceksiniz.

Dijital video dosyalarının yeni trendi olan Ultra HD ve 3D videolarıda kolaylıkla düzenleyebilen program ayrıca DoblyDigital ve DTS 5.1 Surround ses desteği ile videolarınızın kalitesinide arttırmanıza olanak tanıyor.

İçerisinde barındırdığı 300 den fazla video düzenleme aracı ve onlarca efekt seçeneği ile bu işi ne kadar kolay yapabileceğiniz göreceksiniz. Son olarak directorzone.com üzerinde 300 binden fazla görüntü efekt desteği de sunulmaktadır.

Vido dosyalarınızın artık bir elden geçirilmesi gerekiyor ise CyberLink Power Director  tam aradığınız program olabilir diyor ve denemenizde fayda olduğunu belirtmek istiyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Any Video Converter
Any Video Converter gerçekten de çok kapsamlı bir video format dönüştürücü programdır.

Windows 7 Codec Pack
Windows media player için temel ve gelişmiş codec paketlerinin bir araya getirildiği ve otomatik..

Free Video Flip and Rotate
Güncel bir video edit programı olan Free Video Flip and Rotate ile bir çok video formatını..

Windows Live Movie Maker
Windows kullanıcılarına özel Windows tarafından geliştirilmiş olan live 2012 ile videolarınızı..

Bandicam Screen Recorder
Ekran görüntüsü yakalama adına iyi bir tasarıma sahip olan Bandicam her türlü ekran görüntüsünü..

Smart Cutter
Bir çok video formatını değiştiren ücretsiz bir video edit yanı kesme, kırpma, ekleme gibi birçok..