CyberLink PowerDVD

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

CyberLink PowerDVD 15Üretici: CyberLink (Ücretsiz Paylaşım)


CyberLink PowerDVD 15 Ekran Görüntüsü

Güncel DVD izleme programlarının başında gelen CyberLink PowerDVD için söylenecek çok birşey yok her zaman öncü her zaman mükemmel.

En Çok Bilinen DVD Oynatma Programı


CyberLink PowerDVD,  DVD denince akla ilk gelen program CyberLink PowerDVD dir desek yanılmış olmayız herhalde. Bilgisayarlarımızda DVD lerin kullanmaya başlandığı dönemler ile hemen hemen aynı yaşta olan CyberLink PowerDVD kullanıcılarına DVD kullanımında oldukça yüksek oranda rahatlık sunmaktadır.

PowerDVD MPEG-4 AVC (H.264) ,son sürümlerinde 3D ve blu-ray desteği de sunması ile göz doldurmaktadır. Ayrıca power DVD yüksek görüntü kalitesinin yanında özellikle DVD filimlerde kullanılan 5.1, 7.1 surround ses,DTS 96/24, Dolby Digital EX gibi özel ses formatlarını da desteklemektedir.

Programın en iyi özelliklerinden bir tanesi hem Compact DVD sürücünüzden hemde bilgisayarınızda kayıtlı bulunan DVD leride rahatlıkla oynatabilmesi ve video yönetme paneli yıllardır kendi tasarım özellikleri ve Menüleri kullanıcıların en rahat ulaşabileceği gibi tasarlanmış kullanıcı dostu arayüzü ile dikkatimizi yine çekmeyi başarmış. Power DVD yüksek görüntü kalitesini her zaman ön planda tutan bir yazılım olmasından mütevellit bu özelliğini diğer DVD oynatıcı programlar ile karşılaştırdığınızda bariz bir şekilde görebiliyorsunuz.

Yıllardır bu sektörün çekiç gücü olan bir program olan PowerDVD aynı zamanda ses kalitesi yönünden de gerçekten çok güçlü bir ses işleme motoruna sahiptir. Özellikle dts ve Dobly sesleri işleme yeteneği tartışılmaz kalitede diyebiliriz.

Son olarak CyberLink PowerDVD ile video panelini kullanıcı ya özel şekillendirme yeteneğine de sahip olduğunu söyleyelim, programın içerisindeki çeşitli Skin desteği sayesinde tam tarzınıza uygun video oynatma paneli oluşturabilirsiniz. Kullanım kolaylığı ve hem görüntü hemde ses teknolojisi rakiplerinin bir adım önünde olan powerDVD Türkçe dil desteği  ile DVD izleme keyfinizi iki katına çıkarabileceğinizi söyleyerek listemizdeki hak ettiği yerini veriyoruz vede tavsiye ediyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle CyberLink PowerDVD:
Video İzle CyberLink PowerDVD:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..