DAEMON Tools Lite

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

DAEMON Tools Lite 10.3Üretici: Disc Soft (Ücretsiz)


DAEMON Tools Lite 10.3 Ekran Görüntüsü

Güncel yapısı ve basit olarak dizayn edilmiş ikonları ile güncel bir optik disk yakma programı.

CD ve DVD Yazma ve IMAJ Programı


DAEMON Tools Lite popüler bir DVD veya CD yazma programlarından biridir. Yazılım uygulamaları arasında popülerliğini koruyan ve sanal sürücü üretebilen bu program sayesinde CD ve DVD yazma ortadan kalkıyor, ayrıca birçok özellik sahibi olabilirsiniz. Bu programın bize getirdiği gereksinimler oldukça fazla, Yaptığı işlemler ile insanları CD ve DVD yazma şikâyetlerin den kurtarmış bulunmaktadır. CD ve DVD yazarak zaman kaybına yol açmayın çözüme DAEMON Tools Lite  programı ile ulaşın.

Program CCD, BWT, MDS, CDI, NRG, PDI, B5T, CUE, BIN, ISO veya ISZ gibi kalıp dosyalarını da desteklemektedir, ayrıca DAEMON Tools Lite sadece kendi oluşturduğu kalıp dosyalarını değil Ultra ISO, Magic ISO WinISO veya Power ISO gibi aynı işi yapan programların hazırladığı kalıpları da rahatlıkla açmaktadır.

Her ürettiği sürüm ile kendini geliştiren bu muhteşem programın kısıtlı sürümü ile bilgisayarımıza yalnızca 4 adet sanal sürücü oluşturabiliriz. Bu sayede sık sık kullandığınız 4 CD veya DVD’lerinizi program sayesinde kalıp haline getirilerek, 4 adet sanal sürücüde kullanabilirsiniz. En çok faydalarından birisi ise yüksek paralar ödeyerek aldığınız oyun CD’lerini yıpratmadan, çizmeden ve sürekli bilgisayarınıza takıp çıkartmak gibi şikâyetçi olduğunuz konuları ortadan kaldırmış olmasıdır. Asıl sürücülerinizden daha hızlı bir performans sergilemektedir ve sürekli CD ve DVD yazma sorununu ortadan kaldırıyor.

Programın en güzel özelliklerinden biri de CD/DVD/Blu-ray gibi medya CD lerini komple değil sadece istediğiniz dosyaları ISO, MDS veya MDF uzantılı imaj dosyaları olarak bilgisayarınızda depolama imkanı vermesidir. Çok sayıda dosya desteği veren bu program ile birden çok sayıda farklı farklı kalıpları bilgisayarınızda CD takılı gibi kullanabilirsiniz. Programın Türkçe Dil desteği sayesinde kullanılması da oldukça kolay ayrıca güncel ve kullanışlı arayüzü sayesinde birkaç tıklama ile işlerinizi halledebiliyorsunuz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Nero 2014
Nero 2014 Kullanılarak sisteminizde bulunan ses, video, ISO veya diğer veri dosyalarınızı taşıma..

PowerISO
En çok kullanılan iSO oluşturma programlarından biri olan PowerISO 30 milyonun üzerinde ki..

UltraISO Premium
Bir optik disk yani CD/DVD yazdırma ve iso oluşturma programı olan Ultraiso Premium kesinlikle..

BurnAware Free
Ücretsiz bir optik disk yazdırma programı BurnAware Free ile her türlü optik diklere yazdırma..

Nero Platinum 2017
En çok kullanılan optik disk yazdırma programlarından biri olan Nero 2016 Platinum kesinlikle..

ImgBurn
CD, DVD ve Blu-Ray gibi optik disklerden imaj alma ve imaj hazırlama programıdır.