DAEMON Tools Pro

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

DAEMON Tools Pro 7.0Üretici: Disc Soft (Deneme Yazılımı)


DAEMON Tools Pro 7.0 Ekran Görüntüsü

Bir çok sanal disk programları arasından sıyrılmayı başarmış ve üstün özellikleri ile kullanıma değer bir yazılım.

Sanal Disk Oluşturmak İçin Kullanışlı Bir program


DAEMON Tools Pro bilgisayarınızda sanal optik sürücü oluşturmanızı sağlayan çok kullanışlı bir programdır. Öncelikle sanal disk nedir ne işe yara biraz bu konudan bahsedelim. Sanal disk iso, bin, mdf, msi, img  ve benzeri formatlarda şeklinde kaydedilmiş program CD/DVD leri yada oyun CD/DVD lerini bilgisayarınızda bir CD/DVD sürücü gibi çalışmasını sağlayan çok kullanışlı bir programdır.

Günümüzde özellikle disk kapasitelerinin oldukça yüksek olduğundan dolayı CD/DVD gibi optik diskleri arşivlemek yerine bu disklerin image şeklinde  bilgisayarımıza kopyalayabilir ve gerektiğinde sanal sürücüye bu image dosyalarını göstererek tıpkı bir optik sürücü gibi çalıştırarak işlemlerimizi yapabiliriz.
DAEMON Tools Pro sayesinde bilgisayarımıza 4 taneye kadar sanal sürücü tanıtabilir ve bu sürücülerin hepsinde sorunsuz bir şekilde kullanabiliriz. Programın güzel özelliklerinden biride durum çubuğunun en ağındaki kısa yola sağ tıklayarak image yerleştir yada image üzerine sağ klik yaparak image yerleştir gibi birçok kısa yolu olması kullanım kolaylığını da arttıran bir özellik olarak karşımıza çıkmış.

Küçük bir boyuta sahip olan bu program küçük olmasına karşın oldukça kullanışlı ve güçlü bir yapıya sahip Windows 8 ve hemen hemen tüm diğer windows işletim sistemleri ile uyumlu bir şekilde çalışabiliyor. DAEMON Tools Pro sadece hazır imagelerı çalıştırmakla kalmıyor program sayesinde kendiniz de bu tip image dosyaları hazırlayabilir ve kendi CD/DVD oyun, DVD Film arşivinizi yada program CD arşivinizi oluşturabilirsiniz.

Ayrıca programın bu özelliği ile satın aldığınız orjinal programları da koruma altına alabilirsiniz programın Bulunduğu CD yada DVD nin bozulması durumunda image dosyasında anında yenisini yazdırarak orjinal CD nizi yeniden oluşturabilirsiniz.Ayrıca program MP3, WAV, WMA, APE, FLAC  formatlarını desteklemekte ve audio CD lerinizi direkt olarak CD veya DVD ye bu farmatlara çevirerek yazdırabiliyorsunuz.

Kullanım kolaylığı ve kullanıcı dostu arayüzünün yanında güçlü yapısı ile her PC de olması gereken güzel programlardan biri olarak DAEMON Tools Pro listemizdeki yerini alıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..