Data Recovery for iPhone

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Data Recovery for iPhone 5.3Üretici: Fireebok Studio (Deneme Yazılımı)Apple iphone cihazınızı yedeklemeye ve kurtarmaya yarayan çok fonksiyonel bir program.

iPhone Kurtarma ve Yedekleme Programı


Data Recovery for iPhone, Apple iPhone cihazınızı yedeklemeye ve kurtarmaya yarayan çok fonksiyonel bir programdır. Verileriniz önemlidir, kaybetmeye gelmez. Örneğin bir telefon rehberimiz silindiğinde ne kadar çok sıkıntı çektiğimizi biliyoruz. Bu yüzden düzenli olarak telefonlarımızı yedeklememiz bizim faydamıza olacaktır. Özellikle iphone kullanıcıları yedek konusunda oldukça sıkıntılı anlar yaşamaktadır.

İphone’larımızı yedekleyebilmemiz için iTunes var ancak bu programın zorlu ve kullanıma yatkın olmaması sebebiyle bir çoğumuz rahatlıkla kullanamıyoruz ve verilerimizi yedekleyemiyoruz. Telefonumuzdaki verilerin kaybolması durumda tekrar kurtarmaya çalışırız işte bu aşamada bizim en işimize yarayan program Data Recovery for İphone ‘dur. Bu programın arayüzü oldukça kullanışlıdır ve fonksiyoneldir. Kolay kullanımı sayesinde kolaylıkla iPhone ‘larınızın yedeklerini alabilir ve kaybettiğiniz verileri geri kurtarabilirsiniz.

 Data Recover for İphone, bir çok iPhone kullanıcısının kurtarıcısı bir program Bu program sayesinde sadece iPhone ‘larınızı değil iPad ‘lerinizi de yedekleyebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulaması sayesinde kolaylıkla telefon üzerinden de işlem yapabilirsiniz. Eğer sizde veri kaybetme ve veri yedekleme konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Data Recovery for iPhone ile kolaylıklar bilgilerinizi kontrol edebilirsiniz. Üstelik bu programın kurulumu da kullanışı kadar kolaydır. Rahatlıkla indirip kullanabilirsiniz. Tüm iPhone kullanıcılarına bu programı kesinlikle tavsiye ediyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..