Daum Potplayer

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Daum Potplayer 1.6.63891Üretici: DVB Support (Ücretsiz)Yeni nesil hafif ve çok kullanışlı bir çok video formatını destekleyen güncel bir video oynatma programı.

Multimedya Oynatıcı Program


Daum Potplayer ücretsiz bir yazılımdır ve işlevi multimedya dosyalarını oynatmaktır. Multimedya oynatıcısı olarak pek fazla çeşit olmamasına rağmen bu Program sayesinde daha fazla seçeneğe ihtiyaç duymayacaksın. Bir multimedya oynatıcısı programın yapması gereken tüm işlevleri yapabilen Botplayer sayesinde istediğiniz videoları keyifle oynatabilir ve keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Üstelik Potplayer’da hiçbir multimedya oynayıcı programda ulaşamayacağınız bir özellik ile yeni sürümüyle yayınlandı. Yeni eklenen bu özellik sayesinde zip ve rar dosyalarının içerisindeki multimedya dosyalarını zip veya rar’dan çıkartmadan oynatabilecek ve büyük bir dertten kurtulmuş olacaksınız.

Yine aynı yapımcıya ait olan KMPlayer’ın güncellenmiş versiyonu olarak adlandırabileceğimiz Potplayer’ı ön planda tutatan özelliklerinden bir tanesi de son derece hızlı bir program olması diyebiliriz. Ayrıca mp4, 3gp, avi, wmv, mpeg gibi birçok video dosyasını vede mp3, ogg gibi birçok sıkıştırılmış ses dosyalarını da rahatlıkla oynatabiliyor. Yapımcısı olan Daum’un en çok tutulan programlarından birisi olan Potplayer ile daha iyi bir multimedya deneyimi yaşayabilirsiniz.

Kolay kullanımı özgün tasarımı ve de tamamen ücretsiz olan Daum Potplayer aşağıdaki dowload linkiniden bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Deneme sürümü olmayan programı süresiz olarak kullanabilecek olmanız da cabası diyebiliriz. Programın şimdilik Türkçe dil desteği bulunmamakta ancak çok kolay bir ara yüze sahip olduğundan dolayı çok zorlanmayacağınızı düşünüyoruz.

Program ayrıca windows 98 ve sonrasında yayınlanan windows 8 haricindeki tüm işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışabiliyor olması programın kullanılma yelpazesini en üst noktaya çıkardığını söyleyebiliriz. Codec sorunu olmayan bu program ile bilgisayarınızda sinema izleme alışkanlığınızı geliştireceğini düşünüyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..