Debut Pro Edition

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Debut Pro Edition 2.26 Ekran Görüntüsü

Debut Pro Edition 2.26Üretici: NCH Software (Deneme Yazılımı)


Debut Pro Edition 2.26 Ekran Görüntüsü

Ücretsiz ekran kayıt programlarından biri olan Debut Pro Edition denemeye değer bir ekran görüntü yakalama programı.

Ücretsiz Ekran Kayıt Programı


Debut Pro Edition profesyonel bir ekran kayıt programıdır. Program oldukça kullanışlı ve tamamı ile ekran kayıdı için tasarlanmıştır, kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip bir ekran kayıt programdır. En çok ve belirgin özelliklerinden bir kaçından bahsetmek gerekir ise program ile ekranınızda ki görüntüleri bir tık ile kayıt altına alabilirsiniz. Ayrıca klavyede belirlenmiş kısayol tuşları ile ekran kayıt uygulamaları arasında en kullanışlı olanlarından biridir.

Ayrıca program ile kayıtlarınızı bir çok video formatı yanında birçok ses formatına da dönüştürebiliyor başlıca video ve ses ayıt formatları Avi, wmv, flv, mpg, 3gp, mp4, mov, asf, dv ayrıca ekran görüntülerinizi video veya jpg, TIFF , BMP veya PNG formtlarında da kayıt edebilirsiniz. Debut Pro Edition' ü diğerlerinden ayıran diğer bir özelliği ise kayıt işlemini sadece ekranınızdan değil harici kayıt cihazlarından da kayıt imkanı sağlamakta . Ayrıca otomatik kamera tanıma sistemi ile bilgisayarınıza takın her hangi bir kamerayı otomatik olarak tanır.

Son olarak program ile yaptığınız kayıtlara watermark özelliği sayesinde alt yazı yada ekleyerek sahnelere uygun yazılı içerik de girebilirsiniz. Aynı zaman da kayıtlarınıza harici sesler de ekleyebilirsiniz veya mp3 ve midi ses formatlarınıda video kayıtlarınıza ekleme imkanınız olacak bu şekilde videolarınızı dahada geniş içerikli hale getirebilirsiniz. Ayrıca FTP desteği ile kayıt ettiğiniz videoları direkt olarak program üzerinden transfer edebilirsiniz. Programın Türkçe dil desteği olması kullanım kolaylığı sağlamaktadır ayrıca hem Windows xp ve sonrası için yayımlanmış olan Windows işletim sistemleri ile çalışabiliyor hem de Mac işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışmaktadır. Ekran kayıt videosu meraklılarına duyurulur.

Önemli not: Program ücretsiz olduğu için kurulum esnasında çeşitli reklam programları kurmakta kurulum esnasında reklam içerik tıklarını kaldırmayı unutmayın.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SMRecorder
Ücretsiz olması birinci tercih nedeniniz olabilecek güncel ve hem video hemde resim olarak kayıt..

SnapShot
SnapShot, bir ekran görüntüsü kaydetme programıdır.

WM Recorder
Gerçek Zamanlı Video/Ses Kaydedici Program WM Recorder .

Screen Grab Pro
Eski bir sürüm olsa da windows işletim sistemlerinde kullanılabilen çok güncel olmayan bir ekran..

LiteCam HD
Ekran görüntünüzden video üstelik HD kalitesinde 1080p olacak şekilde kaliteli bir görüntü..

ScreenHunter Free
ScreenHunter 6 bir ekran görüntüsü Capture yani anlık ekran görüntüsü fotoğrafı çelme yada ekran..