Defraggler

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Defraggler 2.20.989Üretici: Piriform (Ücretsiz)Disk birleştirme programlarının en iyilerinden biri olan Piriform Defraggler Windowsun standart Defrag programına rakip.

Güncel defrag Programı


Defraggler en yaygın disk birleştirme programların dan biridir. Combofix programının üretici firması olan Piriform un en çok kullanılan programların dan biri olan Defraggler şık tasarımı kullanım kolaylığı ile oldukça kullanışlı bir program

Programın genel özelliklerinden biraz bahsetmek gerekir ise dosya yazma ve silme işlemleri sonrası zamanla diskinizde dosyalar arasında boşluklar oluşur ve sistem bu boşlukları görmezden gelerek diskin kaydedilmemiş diğer boş alanlar yazar. Dolayısı ile sisteminizde zamanla yavaşlamalar oluşur ve diskiniz veri yazmak için beş yer arar .

Bu durum tabi ki sistemimizde istemediğimiz bir durumdur  Defraggler ile sabit diskinizi birleştirerek dosyalar arasındaki boşlukları kapatıp sabit diskin ve dolayısı ile sistemimizin hızını optimuma çıkarabiliyoruz. Ayrıca programı diğer programlardan ayıran en iyi özelliklerden biri ise tüm diski seçmek yerine istediğiniz dosyaların tek tek seçerek de birleştirme işlemini yapabiliyorsunuz bu seçenek ile birleştirme işleminizi kısım kısım da yapabiliyorsunuz.

Bu işlem de bize günümüzde kullanılan yüksek kapasiteli diskleri birleştirirken kaybettiğimiz zamanı genele yayabiliyoruz . Programın Türkçe dil desteği ve windows 10 dahil birçok windows işletim sistemi desteği dikkatimizi çeken diğer özellikleri diyebiliriz.

Defraggler kullanışlı basit ara yüzü ve kesin sonuçları ile kullanılmaya değer bir program olarak karşımıza çıkıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MiniTool Partition Wizard Free Edition
Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hard disk partition yapılandırma programı küçük ve..

DriverMax
İşletim sistemlerinin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan biri sürücü bulma programı.

TeraCopy
TeraCopy hızlı bir dosya kopyalama programıdır.

Duplicate Cleaner
Bilgisayarlarımızın kapasiteleri genişledikçe farkında olmadan aynı dosyalardan 1 den fazla sabit..

Total Commander
İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

EaseUS Partition Master Free Edition
Partition Magic programına alternatif olabilecek Easeus Partition Master Free Edition sürekli..