Disk Drill

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Disk Drill 2.0.0.274Üretici: CleverFiles (Ücretsiz)


Disk Drill 2.0.0.274 Ekran Görüntüsü

Disk Drill NTFS, FAT 16, FAT 32, HFS/HFS+, EXT2, EXT3, EXT4 dosya sistemlerini desteklemektedir.

Disk ve Silinmiş Yada Kayboluş Veri Kurtarma Programı


Disk Drill, Son zamanların en çok kullanılan ve en popüler ücretsiz Disk ve veri kurtarma programıdır.Program aslında uzun süredir Mac platformunda kullanılan ve oldukça bilinen bir yazılımdı ve son sürümü ile birlikte artık Windows işletim sistemleri ile de uyumlu versiyonu piyasaya sürülerek kullanıcıların ücretsiz yararlanmalarını sağlıyor. Disk Drill NTFS, FAT 16, FAT 32, HFS/HFS+, EXT2, EXT3, EXT4 dosya sistemlerini desteklemektedir. program diskinizin dosya sistemini derinlemesine tarayarak silinmiş dosyalarınızı kolaylıkla bulabilir.

Programın ön izleme özelliği sayesinde bulduğu dosyaları kayıt etmeden önce incelemenizi ve gereksiz yada kurtarmak istemediğiniz dosyaları kopyalamayı engelleyebilirsiniz. disk Drill tarama yaptığınız aygıt üzerindeki MP3, Video, Resim, Doküman iso, Bin yada diğer dosya türlerini kolaylıkla kurtarmanızı sağlamaktadır. Tamamı ile ücretsiz olarak sunulan bu program sayesinde sadece bilgisayarınızın sabit diskinde ki verileri değil aynı zamanda .

- MP3 player
- USB disk
- CF Card
- SD Card
- Dijital Video Kamera
- Dijital Fotoğraf Makinesi
- iPod, iPad, iPhone
- Harici diskler

Gibi tüm depolama ve dahili hafızası olan bütün multi medya aygıtlarından veri kurtarmanızı sağlamakta. Kullanımı oldukça kolay olan bir program olan Disk Drill hem çok hızlı çalışıyor hemde tamamı ile ücretsiz olması tercih nedeniniz olabilir. Programın son ve ne güzel özelliklerinden biri de programı bilgisayarınıza kurduktan sonra diskiniz den veri kaybolmasını engelliyor ve diskinizdeki tüm verileri koruma altına almaktadır.

Disk Drill'in şimdilik Türkçe dil desteği yok ancak klasik disk programları ile hemen hemen aynı arayüze sahip olduğundan kullanım konusunda çok sıkıntı çekeceğinizi düşünmüyoruz. Ücretsiz veri kurtarma programları genelde verilerinizin tamamını bulsa dahi özellikle kurtarmaz ve sizi programı satın almaya zorlanır. Ancak Disk Drill tamamen ücretsiz ve bulduğu tüm verileri kurtaran bir program olarak program listeniz de bulunması gereken bir program diyor ve tavsiye listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Disk Drill:
Video İzle Disk Drill:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
KLS Backup 2015 Professional
Belirlediğiniz dosyalarınızı yerel ağda bir sürücüye, bulut hesabınıza yada bir FTP sunucusuna..

Flash & USB Recovery
Flash & USB Recovery ile flash veya USB lerindezen veri kurtarmak artık çok kolay.

VirtualLab
VirtualLab ile artık veri kaybına son.

Pandora Recovery
Ücretsiz bir dosya kurtarma programı ayrıca sadece sabit disklerden değil SD card, USB diskler..

StrongRecovery
Oldukça kullanışlı hızlı ve etkili bir dosya kurtarma programı olan Strong Recovery ile..

Recuva
Silinen dosyalarınızı yada formatlanmış disklerinizden dosya kurtarma programlarının en çok..