DiskAid

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

DiskAid 6.7.5Üretici: DigiDNA (Ücretsiz)iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlar ile bilgisayarınız ile senkronizasyon ve yönetim programı.

IOS Cihazları İçin Bağlantı Programı


DiskAid ile bütün iPod, iPhone veya iPad gibi IOS işletim sistemine sahip mobil aygıtlara itunes e alternatif bir usb veri yolu ile bağlantı programıdır. Son yıllarda kullanıcı sayıları yüzlerce milyonu bulan IOS işletim sistemine sahip olan mobil cihazlar üretilmiştir. Android işletim sistemi de oldukça hızlı bir şekilde yayılmış olasa da yinede piyasanın en büyük pasta payına sahip olan IOS işletim sistemli cihazlardır dersek yanlış bir bilgi vermiş sayılmayız.

IOS işletim sistemi bildiğiniz gibi kendi içinde nispeten kapalı bir sitem olmasından dolayı iPod, iPhone veya iPad gibi cihazlara bağlanmanın yolu normal şartlarda iTunes üzerinden geçmektedir. Ancak iTunesi kullanmk zorunlu değildir . İlk yıllarda çok iTunes in dışında çok fazla alternatif program yoktu ancak cihazların adetleri 100 milyonlara ulaşınca yazılım firmalarıda buradaki pazarı görerek iTunes özelliklerine yakın çeşitli alternatif programlar ürettiler.

İşte bu programlardan biri de DiskAid, bu program sayesinde IOS işletim sistemine sahip cihazlara kolaylıkla bağlanabilirsiniz.

DiskAid ile cihazınıza USB yolu ile bağlanarak :

- Cihazınızdaki dosyalarınızı hızlı ve çok daha güvenli olarak kopyalama yapabilir.
- IOS sistem dosyaları, uygulamalar, iCloud ,Hafıza kartı vede doküman dosyalarınızı yönetebilir.
- Fotoğraf albümünüzü yönetebilir.
- Kontak bilgilerinizi yenileyebilir yada yedeğini alabilir.
- SMS veya MMS yada arama kayıtlarınızı görebilir.
- Sesli mesaj gönderebilir.
- Müzik ,Video gibi multi medya dosyalarını yönetebilirsiniz.

Programın hem PC hemde MAC versiyonu mevcuttur iTunes e gerçekten de alternatif olabilecek sürükle bırak özelliği olan menüleri daha basite indirgenmiş büyük oranda kullanıcı dostu renkli ve kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Ayrıca programı ile kopyalama işlemleriniz daha hızlı bir şekilde çalışmaktadır.

Bir not düşmek gerekir ise programın deneme sürümünde sadece ilk iki özelliği ni kullanabiliyorsunuz vede bilgisayarınız iTunes 10.0 veya üzeri ve Net Framework 2.0 veya üzeri yazılımları mutlaka yüklü olmalıdır. IOS işletim sistemine sahip bir cihazınız var ise vede windows XP veya üzeri bir işletim sistemi kullanıyorsanız bilgisayarınızda zaten bu yazılımlar yüklüdür diye düşünüyoruz.

Eğer yok ise programları iTunesi bu linkten Microsoft .NET Framework 2.0 bu linkten kolaylıkla indirebilirsiniz, iTunes den sıkılanlar ve daha değişik aynı zamanda kolay kullanımı olan bu programı denemeye değer olarak tavsiye ediyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
iTools
iTools, oldukça başarılı görsel anlamda ve kullanım açısından çok iyi dizayn edilmiş iTunes..

Samsung Kies
Samsung cihazlar için hazırlanmış olan pc bağlantı ve cihaz yönetim programı.

iTunes
Apple IOS işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış PC bağlantı programı ve multimedya..

BlueStacks App Player
Android işletim sistemini bilgisayar üzerinde çalıştırmak isteyenler için BlueStacks App..

TinyUmbrella
TinyUmbrella programı sayesinde herhangi bir ek bileşene gerek kalmadan ios işletim sistemine..

i-Funbox
Wifi yada Kablo yolu ile iOS cihazlarınıza bağlanarak cihaz içine bilgisayar üzerinden ulaşıp..