DJ Mix Pro

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

DJ Mix Pro 3.0.83.0Üretici: Beatlock Technology (Deneme Yazılımı)Yüksek kaliteli bir DJ programı arıyorsanız DJ Mix Pro aradığınız program olabilir.

DJ Programlarına Yeni Soluk


DJ Mix Pro adının sonunda yazdığı gibi profesyonel bir DJ programıdır. Yüksek kalitede mix’ler, veya iki şarkı arasında geçişler yapmak için kullanılabilecek en kaliteli programlardan biri Dj Mix Pro programıdır. Birçok Dj’in yakından tanıdığı bu programı yeni başlayanlar için en uygun program olduğunu söyleyebiliriz. En kaliteli program ile başlamak kaliteli bir deneyim sağlar.

Bu program sayesinde şarkılara bass ve tizz efektlerini ekleyebilir, veya kaldırabilir yada oranlarını yükseltebilirsiniz. Dj’lik yolunda ilerlemek istiyorsanız bu program ile istediğiniz gibi şarkıları yeniden yaratabilirsiniz. Beatlock Technology firması tarafından üretilen bu program, üreticinin geliştirdiği programların arasında en popüler üründür. Dj araç ve gereçleri arasında rekabeti yüksek olan bu program kullanıcı isteklerini tamamıyla karşılamış, kullanıcılarından yüksek puanlar almıştır. Arayüzü ile de kullanıcılarını mutlu eden Dj Mix Professional kullanımı da oldukça basittir.

Tüm işletim sistemlerinde kullanımı uygun olan bu program mp3, wav gibi formatları desteklemektedir. Şarkıları istediğiniz gibi zevklerinize göre tasarlayın ve arkadaşlarınızla paylaşın. Son güncellemesini 10 mart 2014 tarihinde gerçekleştiren firma her güncellemesinde programı geliştirerek program kullanıcılarına yeni yeni özellikler sunuyor. Programın henüz Türkçe dil desteği yok ancak kullanımı bilindik ve kolay bir ara yüze sahip olduğu için Türkçeye pek ihtiyaç olmayabilir ayrıca programın kullanımı tamamen görsele dayalı olduğu için kullanım kısmında sıkıntı yaşayacağınızı düşünmüyoruz.

Ayrıca program windows 98 sonrası bütün işletim sistemleri ile de tam uyumlu olması programın kullanıcı sayısını milyonlara çıkarmış diyor ve DJ işlerine meraklı olanlara tavsiye edebileceğimiz güzel bir program.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SAM Broadcaster Pro
İnternet üzerinden radyo dinlemek artık çok popüler hale gelmiş bir alışkanlık olmuş diyebiliriz.

CherryPlayer
Çevrimiçi yani online video izleme sitelerinden daha hızlı video izlemek isteseniz CherryPlayer..

RadioSure
İnternet üzerinden müzik yada yayın akışlarını kayıt edebileceğiniz kullanışlı bir program.

Nero 2016 MediaHome
Video, Müzik, Fotoğraf gibi bütün multimedya dosyalarınızı yönetebileceğiniz Nero gibi köklü bir..

MediaMonkey Standard
MediaMonkey Standard tam olarak amacına hizmet eden bir mulimedya program olarak tasarlanmış.

TagScanner
Program sayesinde elinizde bulunan tüm müzik dosyalarını etiketleyebilir ve aramak istediğiniz..