Driver Booster

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Driver Booster 4.0.4.328Üretici: IObit (Ücretsiz)


Driver Booster 4.0.4.328 Ekran Görüntüsü

Windows bilgisayarları için otomatik sürücü bulma ve yükleme programı.

IObit'den Otomatik Sürücü Bulma ve Güncelleme Programı.


Driver Booster sisteminiz üzerinde bulunan sürücüleri bulan ve otomatik olarak güncelleyen bir programdır. IObit yazılım firması tarafından geliştirilmiş olan güncel ve gelişimine devam aynı zamanda eden sürücü bulma programları arasında hatırı sayılır bir yere gelmiş olan bir yazılım diyebiliriz.

Sürücüler bilgisayarımızın önemli yazılımlarıdır ve hatta olmazsa olmazlarından dır diyebiliriz. Sürücüler ingilizce adı ile Driver ler bilgisayarımızda bulunan donanımların windows tarafından tanınmasını ve de sistemin düzgün olarak çalışmasını sağlar. Windows işletim sistemleri bir çok sürücüyü otomatik tanıyor olsa da orjinal sürücüler her zaman bir adım daha ilerdedir.

Bilgisayarımızda bulunan sürücülerin güncel olması da ayrıca büyük önem taşır çünkü sistemdeki sürücülerin güncel olması ayrıca önemlidir çünkü yayımlanmış sürücülerdeki hatalar giderilmiş yada daha iyi performans sağlayacak veya güvenlik açıkları ile ilgili güncellemeler yapılır ve bu güncellemelerin zamanında yapılması oldukça önemlidir diyebiliriz.

Ancak sürücü bulma işi normal bilgisayar kullanıcıların işi değildir çünkü sürücü bulabilmek vede bu sürücüleri sistemimize kurabilmek için orta seviye bir donanım bilgisine sahip olmak gerekir. İşte bu noktada Driver Booster devreye girerek bu ihtiyacınızı otomatik olarak halleder ve donanım bilgisine ihtiyaç duymazsınız. Driver Booster 2 oldukça basit bir arayüze sahip ve kullanımı da çok kolay programın kurulumu ardından yapacağınız işlem SCAN tuşuna basmanız ve programın sisteminizi taramasını beklemek. Tarama işlemi sonrası listelenen sürücüleri bilgisayarınıza yüklemek hepsi bu sisteminiz artık bu işlemden sonra güncellenmiş olacak.

Sistem bu işlemlerin ardından gerekiyorsa sistemi yeniden başlatmanızı isteyecek ve yapmanız gereken yeniden başlat yani reboot tuşuna basmak ve bu butonu programın üzerinden kontrol edebiliyorsunuz. Driver Booster sürücü güncellemelerini otomatik kontrol eder isterseniz bu kontrolü günlük, haftalık veya aylık olarak otomatik olarak tarar. Son olarak program indirdiği her sürücüyü otomatik olarak da yedekler bu yedek klasörüne Programfiles/Driver Booster/Download klasörüne ulaşabilirsiniz. Tavsiyemiz bu klasörü değiştirip varsa ikinci disk yada bölünmüş olan yani windows klasörünün bulunmadığı bir diske yedeklemenizi olası sistem hatalarından dolayı çökme riskine karşın sürücülerinizi otomatik olarak korumuş olursunuz.

Programı çok başarılı bulduk kolay kullanımı ve başarılı arayüzü sayesinde tavsiye edebileceğimiz IObit kalitesi ile hazırlanmış güncel bir yazılım olarak denemenizde fayda var diyoruz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SlimDrivers Free
Windows işletim sistemlerinin en sorunlu kurulum işlemlerinden biri driver yani sürücü bulma..

Driver Magician
Bilgisayarınızın sürücülerini otomatik olarak bulabileceğiniz güncel ve kullanışlı bir yazılım.

DriverScanner 2016
Yeni kurulan bir bilgisayar da en önemli işlerden biri de bilgisayardaki parçaların sürücülerini..

3DP Chip
Bilgisayaralrımız da kullandığımız donanımların sürücüleri yani Driver kerinin güncel kalması..

3DP Net  Ekran Görüntüsü 3DP Net
Network kartı yada Ethernet kartı olarak bildiğimiz yerel ağ bağlantı kablolu yada kablosuz..

HWiNFO for DOS
HWiNFO for DOS bir sürücü tanımlama programıdır.