Driver Fusion

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Driver Fusion 3.3Üretici: Treexy (Ücretsiz)


Driver Fusion 3.3 Ekran Görüntüsü

Popüler bir windows işletim sistemlerinde kullanılan sürücü bulma programı. Deneme sürümü olmasına rağmen denemekte fayda var.

Bilgisayarınızdaki Driverleri Kontrol Etme Programı


Driver Fusion programı bilgisayarınızdaki driverleri (sürücüleri) güvenli bir şekilde kontrol etmenizi sağlar. Bilgisayarınızda yapacağınız donanımsal değişikliğin ardından eski driverlerinizin (sürücü) güvenilir bir şekilde kaldırılması bu program sayesinde mümkün olmuştur. driver Fusion programı ile bilgisayarınızda detaylı bir şekilde Driver araması yapabilir eski donanımlarınızdan arda kalan kalıntıları güvenli bir şekilde temizleyebilirsiniz.

Fusion Driver silme işleminin yanı sıra yedekleme işlemi de yapmaktadır. Ayrıca dilediğiniz zaman yaptığınız yedeklemeye de geri dönüş yapabiliyorsunuz. Ve bu sayede olası tehditlerin önüne de geçilebiliyor. Kolay ve kullanışlı arayüzü sayesinde kullanıcılara özgü tasarlanmış bir programdır. Fusion Drive programının Türkçe karşılığı kaynaşan, birleşen sürücü anlamına gelmektedir. iPad mini ile tanınmış olan bu program SSD ile normal disklerin bir arada yer aldığı hibrit çözümün Apple tarafından verilmiş ismidir. Sistem özellikleri düşük bir bilgisayarın dahi disk boyutunu aşmayacak şekilde programlanan Fusion Drive programı standart kayıt plakaları özelliğinin yanı sıra belirli bir miktarda SSD depolama çözümünü de içinde bulundurmaktadır.

Fusion Driver programı sadece bu tür özelliklerle sınırlı değildir. İşletim sistemiyle birlikte gelen bir yazılım olan bu program ile sizin en çok kullandığınız programları ve dosyaları, depolama alanı içerisindeki SSD bölümüne taşıyarak en sık yaptığınız işlemleri daha hızlı yapmanıza olanak tanıyor. Bu uygulama aynı zamanda kaldırılan dosyaların yedeğini kayıt etme özelliğine de sahiptir. Böylelikle gerekirse kolayca bu driver dosyalarını geri yükleyebilirsiniz.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SlimDrivers Free
Windows işletim sistemlerinin en sorunlu kurulum işlemlerinden biri driver yani sürücü bulma..

Driver Magician
Bilgisayarınızın sürücülerini otomatik olarak bulabileceğiniz güncel ve kullanışlı bir yazılım.

DriverScanner 2016
Yeni kurulan bir bilgisayar da en önemli işlerden biri de bilgisayardaki parçaların sürücülerini..

Driver Booster
Windows bilgisayarları için otomatik sürücü bulma ve yükleme programı.

3DP Chip
Bilgisayaralrımız da kullandığımız donanımların sürücüleri yani Driver kerinin güncel kalması..

3DP Net  Ekran Görüntüsü 3DP Net
Network kartı yada Ethernet kartı olarak bildiğimiz yerel ağ bağlantı kablolu yada kablosuz..