DriverMax

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

DriverMax 9.25Üretici: Innovative Solutions (Ücretsiz)İşletim sistemlerinin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan biri sürücü bulma programı. Ücretsiz sürümü ile DriverMax karşınızda.

Hızlı driver Bulma Programı


DriverMax Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlar için Driver bulma ,restore etme,güncelleme programıdır.

Bildiğiniz gibi sistemimizi yenilediğimizde yada bir şekilde aygıtlarımızın sürücüleri silindiğinde doğru sürücüleri bulmak hele ki birazcık eski model bir PC ise ve elimizde de Driverlerin yedekleri yada CD leri yok ise bu iş tamamen bir işkenceye dönüşmekte.

İşte bilgisayar dünyasında bu açığı gören Innovative Solutions  firması Driver Max programını geliştirmişler . Bu program sisteminizdeki tüm aygıtları listeleyip aygıt sürücülerini sizin için internette arayıp buluyor size sadece bir kaç klik ile sürücüleri yüklemek kalıyor.

Driver bulma konusunda oldukça başarılı bir program diyebiliriz üstelik güncellemelerinide kendi otomatik yapabiliyor. Bu şekilde sürekli güncel olması hemde sürücülerinizi sürekli güncel olarak tutması programın en beğendiğimiz yönlerinden biridir.

Dünya genelinde milyonlarca indirilme sayısına sahip olan DriverMax oldukça kullanışlı ve doğru sürücüleri kesinlikle bulabiliyor. Driver aramaktan sıkılanlar için çok hoş bir program deneme sürümü tabii ki sürücüleri yüklemenize izin vermiyor.

Ama sürücülerin isimlerini görebiliyorsunuz sürücü isimlerini kullanarak doğru sürücüleri tek tek manuel olarak kendinizde bulabilirsiniz ama bu size çok zaman kaybettireceğinden orjinal yazılımı kullanmanızı tavsiye ederiz. Ayrıca programın hem Türkçe dil desteği mevcut ve Windows 2000 den sonraki bütün işletim sistemleri ile tam uyumlu olması programın diğer bir artı yönüdür.

Doğru sonuçları ve tarama hızı ile DriverMax listemizdeki yerini alıyor.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MiniTool Partition Wizard Free Edition
Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hard disk partition yapılandırma programı küçük ve..

TeraCopy
TeraCopy hızlı bir dosya kopyalama programıdır.

Duplicate Cleaner
Bilgisayarlarımızın kapasiteleri genişledikçe farkında olmadan aynı dosyalardan 1 den fazla sabit..

Total Commander
İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

EaseUS Partition Master Free Edition
Partition Magic programına alternatif olabilecek Easeus Partition Master Free Edition sürekli..

Awesome Duplicate Photo Finder
Awesome Duplicate Photo Finder, sayesinde bilgisayarınızda bulunan birden fazla sadece..