DriverScanner 2016

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

DriverScanner 2016 Build 4.0.16.0Üretici: Uniblue Systems (Deneme Yazılımı)


DriverScanner 2016 Build 4.0.16.0 Ekran Görüntüsü

Yeni kurulan bir bilgisayar da en önemli işlerden biri de bilgisayardaki parçaların sürücülerini yada driverleri bulam yada indirmek. İşte DriverScanner ile bu tip sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Driver Bulma ve Güncelleme Programı.


DriverScanner ile donanım sürücüleriniz hem güncel hem daha performanslı.

Windows tabanlı işletim sistemlerinin hepsinde donanım sürücü sistemi vardır. Bilgisayarınızda bulunan tüm donanım aygıtlarının üretici firmalar tarafından yazılmış olan driver yani sürücü yazılımları olması gerekmektedir.

Aksi taktirde windows bu donanımları tam olarak görmez ve donanımınızın tüm işlevlerini kullanamaz ve kısıtlı bir performansa sahip olursunuz.

Driver bulma işi sanıldığı kadar zor değildir ancak bilgisayar kullanımı hakkında daha doğrusu işletim sistemi mantığını tam olarak kavramış olamayan yeni başlayan bilgisayar kullanıcıları donanım tanıtma işini yapamayabilirler.

Son yıllarda bu işi yapacak olan bir çok yazılım ortaya çıkmıştır , işte bu yazılımlardan biride DriverScanner dir. Program sayesinde bilgisayarınızda bulunan donanımların tamamını güncel tutabilirsiniz. Yapmanız gereken 3 adım var programı indir kur ve sürücüleri taramaya başla işlem bu kadar basit.

Program tüm donanımlarınızı tarayarak güncel sürücü yazılımları var ise tamamını günceller ve sisteminiz daha hızlı ve performanslı çalışır.

Programın genel özellikleri şu yönde sıralanabilir:

- Geri yükleme ve yedekleme özelliği : Program ile aldığınız yedekleri sisteminizde oluşan bir sıkıntıdan dolayı sürücüleriniz yada sisteminiz silinmiş ise sisteme yeniden tek tek tarama yapmanıza gerek kalmadan geri yükleme seçeneğinden tek tık ile sürücülerinizi geri yükleyebilirsiniz.

- Sürücü güncelleme Özelliği : Bu özellikle Sürücüleriniz devamlı taranır ve gerekli ise yeni sürücüler otomatik olarak yüklenir.

- Raporlama Özelliği : Raporlama özelliği ile daha önceden yaptığınız tüm güncellemeleri görebilir ve belirli aralıklarla raporlar alabilirsiniz.

- Windows XP , Vista ve Windows 7 desteğine sahip.

- Türkçe Dil Desteği : Türkçe dil desteği ile programın kullanımına daha fazla hakim olabileceksiniz.


Programın özellikleri kısaca bu şekilde kolay kullanımı ve renkli ,grafik arayüzü ile kullanımı oldukça kolaylaştırılmış program sayesinde donanım sürücülerinizi her zaman güncel tutmanızı ve yedeklemenizi sağlayan oldukça başarılı bir program.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
SlimDrivers Free
Windows işletim sistemlerinin en sorunlu kurulum işlemlerinden biri driver yani sürücü bulma..

Driver Magician
Bilgisayarınızın sürücülerini otomatik olarak bulabileceğiniz güncel ve kullanışlı bir yazılım.

Driver Booster
Windows bilgisayarları için otomatik sürücü bulma ve yükleme programı.

3DP Chip
Bilgisayaralrımız da kullandığımız donanımların sürücüleri yani Driver kerinin güncel kalması..

3DP Net  Ekran Görüntüsü 3DP Net
Network kartı yada Ethernet kartı olarak bildiğimiz yerel ağ bağlantı kablolu yada kablosuz..

HWiNFO for DOS
HWiNFO for DOS bir sürücü tanımlama programıdır.