Duplicate Cleaner

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Duplicate Cleaner 3.2.7Üretici: DigitalVolcano (Ücretsiz)


Duplicate Cleaner 3.2.7 Ekran Görüntüsü

Bilgisayarlarımızın kapasiteleri genişledikçe farkında olmadan aynı dosyalardan 1 den fazla sabit diskimize farkında olmadan kayıt yapıyoruz. İşte bu program ile aynı ama birden fazla dosyayı bulup kolaylıkla silebilirsiniz.

Aynı Dosyaları Bulma Programı


Eğer bir bilgisayar  kullanıyorsanız nerede ise eminiz ki aynı dosyadan bilgisayarınızda bir veya birkaç tane mevcuttur.

Bu durumun iyi yanları olabilir dosyalarımızda kolaylıkla ulaşmamızı sağlayabilir yani hani arayıp bulmakla pek uğraşmayabilirsiniz. Özellikle günümüzde kullanılan geniş kapasiteli hard diskler sayesinde korkmadan işimize yarayan yaramayan her türlü belgeyi dosyayı kopyalıyoruz. Fakat bunun iyi yanları yanında kötü yanları da var. Gereksiz bilgi depolamadan dolayı bir kere bilgisayarımızın yavaşlamasına neden oluyoruz.

Bununla birlikte farkında olmadan o kadar çok aynı dosyayı kopyalıyoruz ki birde bakmışız o kocaman kapasiteli hard diskimiz bize kopyalama için yeterli alan yok diye uyarı vermiş.

Peki bu durumu nasıl kontrol altına alacağız ve sistemimizi daha düzenli hale nasıl getireceğiz . Dublicate Cleaner Pro işte burada devreye girerek sisteminizi daha düzenli bir hale getirmenize yardımcı oluyor.

Duplicate Cleaner i indirdikten sonra yapmanız gereken tek şey sisteminizdeki hard diskinizi taratarak benzer dosyalarınızı bulmasını sağlamak daha sonra bulduğunuz dosyalardan istediğiniz silme yada tutma işi size kalmış .

Program sisteminizdeki dosyaları bulmak için dosya adı, dosya boyutları veya dijital imzaları karşılaştırarak birebir benzerlerini çıkarıyor ve zip dosyalarını da tarayabiliyor . İsterseniz otomatik olarak ayarlayın program en güncel tarihli dosyayı tutsun geri kalan diğer kopyalarını silsin karar tamamen size kalıyor.

Bu tip programları kullanarak disk kapasitenizde hatırı sayılır boş alan oluşturabileceğinizi unutmamalı olduğumuzu hatırlatarak kullanımı kolay ve çok basitleştirilmiş arayüzü sayesinde bu çok işinize yarayacak programı kesinlikle denemenizi tavsiye ediyoruz.

Not: Programın çalışabilmesi içim bilgisayarınızda en az .NET Framework 2.0 yüklü olması gerekmektedir.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Duplicate Cleaner:
Video İzle Duplicate Cleaner:
http://youtu.be/DqutzFSkVCE

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MiniTool Partition Wizard Free Edition
Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hard disk partition yapılandırma programı küçük ve..

DriverMax
İşletim sistemlerinin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan biri sürücü bulma programı.

TeraCopy
TeraCopy hızlı bir dosya kopyalama programıdır.

Total Commander
İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

EaseUS Partition Master Free Edition
Partition Magic programına alternatif olabilecek Easeus Partition Master Free Edition sürekli..

Awesome Duplicate Photo Finder
Awesome Duplicate Photo Finder, sayesinde bilgisayarınızda bulunan birden fazla sadece..