Easeus Data Recovery Wizard Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Mac Sistem Araçlar Yedekleme ve Kurtarma Easeus Data Recovery Wizard Mac

Easeus Data Recovery Wizard Mac 10.5Üretici: EaseUS (Ücretsiz Deneme)


Easeus Data Recovery Wizard Mac 10.5 Ekran Görüntüsü

Mac işletim sistemlerinde de kullanabileceğiniz güncel bir data kurtarma programı deneme sürümü ile karşınızda

Mac İşletim Sistemleri için Verileri Kurtarma Programı


Easeus Data Recovery Wizard Mac ile silinmiş dosyalarınız yada formatlanmış disklerden veri kurtarmak artık sorun değil. Easeus firması bu tip programlarda oldukça başarılı firmanın bir çok programı veri kurtarma üzerine tasarlanmış bunlardan en başarılarında biride Easeus Data Recovery Wizard Mac.

Program sayesinde birçok silinmiş yada yanlışlıkla silinmiş olan verilerinizi rahatlıkla kurtarabilirsiniz . Programın bu versiyonunda sadece sabit disk değil birçok veri depolama aygıtından veri kurtarılabiliyor.

Fat sistemleri yanında Mac sistemlerine ait hard disk ve Floppy disk, USB flash, dijital kamera, dijital ses player, SD oynatıcısı gibi ve diğer birçok depolama aygıtını desteklemekte.

Sisteminizde çok fazla yer işgal etmeyen Easeus Data Recovery Wizard Free Mac ayrıca kurtardığınız resim dosyalarınızı da kaydetmeden evvel ön izleme yapabiliyorsunuz.

Programın kolay arayüzü ve kullanıcı dostu menü dizaynı sayesinde yüksek kalitede ve yüksek oranda kurtarma kalitesi sayesinde sadece silinmiş değil formatlanmış disklerdeki veri kurtarma özelliği ile başarılı bir program olarak sisteminizde yer alması gerektiğini belirtmeden geçemeyeceğiz.

Mac işletim sistemlerine sahip bilgisayarlar genelde dosya kurtarmaya ihtiyac duymayacak kadar sağlam veri sistemine sahip olsada yinede bu tip bir program olması sizi dahada güvende hissetmenizi sağlayabilir.

Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Beyond Compare Mac
Mac bilgisayarlarda kullanabileceğiniz güncel bir dosya karşılaştırma ve eşleştirme programı.

VirtualLab Mac
VirtualLab Mac ile artık veri mac bilgisayarlarınızdan da veri kurtarabileceksiniz.