EaseUS Partition Master Free Edition

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 
Windows Sistem Araçları Dosya ve Disk Yönetimi EaseUS Partition Master Free Edition

EaseUS Partition Master Free Edition 11.9Üretici: EaseUS (Ücretsiz)


EaseUS Partition Master Free Edition 11.9 Ekran Görüntüsü

Partition Magic programına alternatif olabilecek Easeus Partition Master Free Edition sürekli güncellenen güvenli bir disk bölme ve Partition oluşturma programı

Disk Partition ve disk Bölme Programı


EaseUS partition Master Free Edition , Partition Magic benzeri alternatif bir partition  yönetme programıdır. Normal şartlarda bilgisayarımıza bir işletim sistemi kurarken sistem belleği kısmı ve diğer depolama aygıtı olarak diski genelde 2 ye böleriz. C: ve D: sürücüleri olarak fakat C: sürücüsü için ön gördüğümüz alan zamanla dolar ve sistem gereksinimlerini karşılayacak boş alan konusunda problemlere yol açar, ve sistemi yeniden kurarız.

Tabii bu durum hiç de hoşlanmadığımız bir seçenektir çünkü sistemi yeniden kurmak ,aygıt sürücülerini yeniden tanıtmak vede kurulu programlarımızı yeniden bulup kurmamız  gerekmektedir.

işte bu noktada Easeus Partition Master Free Edition devreye girerek sistemimizi yeniden kurmamıza gerek kalmadan sabit diskimizin alanları arasında değişiklikler yapmamıza olanak tanır . Aynı işlemleri taşınabilir disklerde diske format atmadan bölünmüş alanları birleştirme yada yeniden bölme imkanını da bizlere sunmakta .

Easeus Partition Master Home Edition bu sürümünde RAID, MBR ve GPT diskleri de destekleyerek aynı işlemleri bu sürücülerde de uygulamamıza imkan veriyor. Bir diğer özelliği ise kullanım süremize göre değişen partition bozulmalarınıda bu program sayesinde yeniden düzenleyebiliyoruz.

Son olarak disk partition kurtarma sihirbazı ve partition kopyalama özellikleri sayesinde programın oldukça başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Yaptığımız incelemelerin ardından özellikle sistem partition nun daki işlemler de aldığımız  başarılı sonuçlar ve kullanım kolaylığı sayesinde ayrıca 15 milyonun üzerinde indirilme sayısından dolayı Easeus Partition Master Free Edition tavsiye edeceğimiz programlar arasında yerini almaya hak kazandı.


Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
MiniTool Partition Wizard Free Edition
Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hard disk partition yapılandırma programı küçük ve..

DriverMax
İşletim sistemlerinin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan biri sürücü bulma programı.

TeraCopy
TeraCopy hızlı bir dosya kopyalama programıdır.

Duplicate Cleaner
Bilgisayarlarımızın kapasiteleri genişledikçe farkında olmadan aynı dosyalardan 1 den fazla sabit..

Total Commander
İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

Awesome Duplicate Photo Finder
Awesome Duplicate Photo Finder, sayesinde bilgisayarınızda bulunan birden fazla sadece..