Easy DVD Player

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Easy DVD Player 4.6.8Üretici: ZJMedia (Ücretsiz Deneme)En kolay alt yazılı vido izleyebileceğiniz güncel bir yazılım.

Altyazılı video İzleme Programı


Bilgisayar ortamında videoları izlemek için birçok platform bulunmakta, bunlardan biride Easy DVD Playerdir. Bilgisayarınıza taktığınız DVD’yi ve her türlü video formatını kaliteli bir şekil de oynatmanız mümkün kılıyor üstelik şık tasarımı ile kullanımı kolay bir yazılımdır. Tasarımı ile de diğer video oynatıcılarından farklı olan bu program ile keyifli vakitler geçirmeniz mümkün olacaktır. Easy DVD Player ile bu özellikleri sahip programı bilgisayarınıza yüklemeniz mümkün olmaktadır. 

Videolarınızı açmak için ise sağ tık yaptıktan sonra birlikte aç diyerek videonuzu açmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca program açıkken direk videoyu programın içerisine sürükleyerek de yürütme yapmanız mümkün olmaktadır. Normal bir oynatıcı da yer alan tüm özellikler bulunmaktadır. Video oynatma programı ile alt yazılı filmleri de kolay bir şekilde izlemeniz mümkün olmaktadır. Birçok video oynatıcında bu alt yazı olayı büyük sorun olmaktadır. Alt yazı gömme programı yerine Easy DVD ile kolay ve keyifli vakitler geçirmeniz mümkün olmaktadır. Videoları oynatma sırasında kesintisiz ve donma olmadan izleme yapmanız mümkün olmaktadır.

Alt yazılı film izleme için yapmanız gereken Easy ile dosyayı açmanız olacaktır. Video ve alt yazı dosyasını video programını üzerine sürükleyerek kolay bir şekilde izleme yapmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca program içerisinde bulunan görüntü ayarları ile size uygun olan görüntüyü bulmanız mümkün olmaktadır. Video konusunda birçok işlemi yapabileceğiniz bu program deneme sürümü olarak sizlere sunulmaktadır.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
GOM Player
GOMLab (GREETECH) tarafından kodlanmış olan bu mükemmel video ve ses oynatıcı dünya genelinde 100..

KMPlayer
KM player bilgisayarınız da kayıtlı olan videoları oynatabilen programlardan biridir.

Media Player Classic
Media player Classic, çok bilinen bir video oynatma programıdır.

3D Video Player
3 boyutlu videoları oynatabileceğiniz güncel bir yazılım olan 3D Video Player deneme sürümü ile..

Aiseesoft Blu-Ray Player
Blu-Ray oynatıcı programların başında helen Aiseesoft Blu-Ray Player oldukça kullanışlı ve kolay..

TVexe
İnternet Üzerinden HD TV izleyebileceğiniz güncel ve görüntü donma problemi nerede ise olmayan bit..