Easy Photo Uploader for Facebook

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Easy Photo Uploader for Facebook 3.0.6.0Üretici: ObviousIdea (Ücretsiz)Easy Photo Uploader for Facebook ile artık tüm fotoğraflarınızı kolay, hızlı ve uğraşsız bir şekilde hesabınıza yükleyebilecek ve arkadaşlarınız ile paylaşabileceksiniz.

Facebook'a Hızlı ve Kolay Fotoğraf Ekleme Programı


Dünya üzerinde en çok kullanılan  sosyal paylaşım sitesi Facebook ‘dur. Bu site sayesinde neredeyse hayatımız ile ilgili her şeyi paylaşıyoruz. Özellikle sosyal paylaşım sitelerinde sık sık fotoğraf paylaşımında bulunuyoruz. Gezdiğimiz, gördüğümüz ya da beğendiğimiz her şeyin fotoğrafını rahatlıkla siteye yükleyip arkadaşlarımız ile paylaşıyoruz. Bazı gezilerimizin ya da farklı etkinliklerimizin fotoğrafları o kadar fazla oluyor ki Facebook ‘a yüklemek saatlerimizi alabiliyor ve bizi oldukça uzun bir uğraş içine sokuyor.

Yüklü miktarda ya da birkaç tane, eğer sizde facebook ‘a fotoğraf yükleme işleminden hoşlanmıyorsanız ve bu size oldukça sıkıcı geliyorsa tamda sizler için geliştirilmiş harika bir masaüstü uygulaması var. Easy Photo Uploader for Facebook ile artık tüm fotoğraflarınızı kolay, hızlı ve uğraşsız bir şekilde hesabınıza yükleyebilecek ve arkadaşlarınız ile paylaşabileceksiniz. Easy Photo Uploader for Facebook , programı üzerinden facebook hesabınıza bağlanıp daha sonra kolay bir şekilde fotoğraflarınızı yükleyebilirsiniz.

Üstelik bu programın süper başka bir özelliği daha var. Fotoğraflarınızı yüklerken istediğiniz fotoğraflarda boyutlandırma yapabilirsiniz ya da fotoğrafın daha az yer kaplaması için kalitesini düşürebilirsiniz. Facebook ‘a resim yüklemek için hazırlanmış bu harika uygulama eminiz ki sizinde işinize çok yarayacaktır. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulamanın bilgisayarınızda bulunmasında fayda var.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Easy Photo Uploader for Facebook:
Video İzle Easy Photo Uploader for Facebook:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
PhotoInstrument
Photoshop'un temel ve can alıcı özelliklerinin bir araya toplandığı çok fazla karmaşık..

JetPhoto Studio
JetPhoto Studio ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir..

Paint.NET
Paint.NET hem basit hemde kapsamlı bir resim düzenleme programıdır.

IrfanView
Tüm dünyada 100 milyonun üzerinde indirilme oranı ile en çok kullanılan ve en eski dijital..

PhotoShine
Dijital fotoğraflarınız farklı çerçeveler ekleyerek fotoğraflarınıza daha fazla hareket..

FastStone Image Viewer
Oldukça kullanışlı ve görüntüleme işlevselliği anlamında farklı araçlara sahip olan FastStone..