Easy Translator Mac

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Easy Translator Mac 12Üretici: Ace Tools (Deneme Yazılımı)Mac kullanıcı için 91 farklı lisanda sesli veya yazılı olarak metin çevirme programı. Sadece metin değil ayrıca çevrim içi mesajlaşma programlarındaki mesajlarınızı da çevirebilir.

Kullanımı Kolay Bir Lisan Çevirme Programı


Easy Translator Mac 91 farklı dilde yazılı metin yada kelime çeviri programıdır.

Easy Translator Mac Özellikle Mac Kullanıcıları için de  kullanımı oldukça kolay kurlum ardından programı açınca karşınıza gelen pencerenin ilk bölümüne çevirmek istediğiniz lisan metnini kopyala yapıştır yöntemi ile yada klavye ile yazarak eklemeniz yeterli.
Daha sonra girdiğiniz metin yada kelimenin hangi dile çevirilmesini istiyorsanız açılan pencerenin 2. bölümündeki lisanı seçmeniz gerekiyor ve son adım olan pencerenin altındaki Translate butonuna basın ve metniniz yada kelimeniz çevirilmiş oluyor.

Easy Translator un çevirdiği lisanlar:

Arnavutca, Arapca, Ermenice, Azerbaycan Türkçesi, Baskca, Belarusca, Bengalce, Bulgarca, Katalanca, Çince Basitleştirilmiş, Geleneksel Çince, Hırvatca, Çekce, Danca(Danimarkaca), Flamenkce(Hollandaca), İngilizce, Estonyaca, Filipince, Fillandiyaca, Fransızca, Galce, Gürcüce, Almanca, Yunanca, Gujarati Dili, Karaip Dili, İbrance, Hindce, Macarca, İzlandaca, Endonesya, İrlandaca, İtalyanca, Japonca, Kannadaca (Güney Hint Dili), Korece, Latince, Letonyaca, Litvanyaca, Makedonca, Malay dili, Maltaca, Norvetçce, Farsca, Polonyaca, Portekizce, Romence, Rusca, Serpca, Slovakca, Slovenya Dili, İspanyolca, Tanzanya Resmi Dili, İsveçce, Tamil Dili, Telugu Dili, Thai Dili, Türkçe, Ukranaca, Urduca, Vietnamca, Welsh Dili(İngilterede Welsh Bölgesi)

Tüm bu lisanlarda çeviri yapabiliyor tabii ki çeviriler birebir doğru çıkmıyor ama %80 oranında çeviri yapabiliyor ve yaptığı çevirinin içeriği oldukça anlamlı olması gerçekten bizi çok şaşırttı . Ayrıca program sayesinde sadece metin dosyalarını değil web sayfalarını, Dokümanları hatta çevrim içi sohbet programlarındaki yazışmalarınızı dahi istediğiniz lisana çevirebiliyorsunuz

Normal şartlarda %80 oranı dahada yüksek olabiliyor lisan çevirme programları çerisi yapılacak yazı o dilin gramer kurallarına ne kadar uygun yazılır ise çeviri oranı o kadar yüksek çıkıyor.

Programı denemekte fayda var diyoruz ve listemize ekliyoruz.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey

Daha Fazlasını oku...