Edraw Mind Map

Giriş veya Kayıt Ol
Language
en
 

Edraw Mind Map 8.3.2Üretici: EDrawSoft (Ücretsiz)


Edraw Mind Map 8.3.2 Ekran Görüntüsü

Edraw Mind Map programı bilgisayarınıza kurulduktan sonra; diyagramlar, SWOT analizleri, proje çizimleri, soy ağaçları, kroki haritaları, projelerinizin zaman çizelgelerini oluşturabilirsiniz.

Edraw Mind Map Harita Oluşturma Programı


Çeşitli akış diyagramları, SWOT analizleri, soy ağaçları, proje haritaları oluşturmak eskisinden çok daha kolay. Vektör tabanlı harita oluşturma programları , hiçbir çizime ihtiyaç duyulmadan ya da ek programsız beyin haritaları, sayısal analizler , işlevsel haritalar oluşturabilirsiniz. Edraw Mind Map programı bilgisayarınıza kurulduktan sonra; diyagramlar, SWOT analizleri, proje çizimleri, soy ağaçları, kroki haritaları, projelerinizin zaman çizelgelerini oluşturabilirsiniz. Programda haritalar oluşturulurken kutucukların renklerini ya da şekillerini belirleyebilirsiniz. Sürükle - bırak mantığı ile çalışan program , seçmiş olduğunuz haritalara göre size yol gösterecektir.

Edraw Mind Map ile ilk başlangıç aşamasında belirlediğiniz bir örnek haritayı kullanabilirsiniz. Harita üzerinde kendinie göre değişiklikler yaparak bir süre sonra âşina olacaksınız. Otomatik harita düzenleme aracı , çoklu sayfada harita düzenleme, köprüler oluşturma, MS Office entegresi, çıktı alabilme gibi birden fazla özelliği mevcuttur. Ayrıca hazırlamış olduğunuz haritaları HTML, PDF ,PNG, JPG, BMP ,GIF, TIFF formatlarına dönüştürebilir yada web sayfanızda yayınlayabilirsiniz.

Edraw Mind Map programı yazılımcılara da büyük kolaylık sağlamaktadır. Bu program ile istediğiniz uzunlukta akış ditagramları ( algoritmalar ) oluşturabilirsiniz. İstediğiniz şablonu seçmekte özgür olup, arayüzün basit olması nedeni ile kullanımı oldukça kolaydır. Daha önce oluşturulan çizimleri de programa import edip onlar üzerindeki değişiklikleri kaydedebilirsiniz. 600'den fazla akış grafiği simgeleri mevcuttur.
Çeviriye uygun:Hiç bir şey
Video İzle Edraw Mind Map:
Video İzle Edraw Mind Map:

Daha Fazlasını oku...
Alakalı Popüler
Evernote
Günlük iş yada özel hayatınızdaki işlerinizi planlayabilmek için çeşitli yerlere not..

Visual TimeAnalyzer for time tracking
Visual TimeAnalyzer for time tracking bir bilgisayar kullanım analiz programıdır.

VueMinder Lite
İşlerinizi doğru bir sırada, belirli saatlerde gerçekleştirmek istiyorsanız VueMinder Lite..