Alarm Clock

Log in Sign Up
Language
tr
 

Alarm Clock 1.0From: Free Alarm Clock (Freeware)


Alarm Clock 1.0 screenshot

Alarm ve dünya saatleri ile donatılmış çeşitli arayüzlere sahip olan bir alarm programı.

Kullanışlı alarm Programı


Alarm Clock programı sayesinde bilgisayar başında çok vakit geçiriyorsanız ve yapılacak işleri unutuyorsanız isterseniz sizi uyaran bir yardımcı program olabilir. Alarm Clock görev çubuğundaki Windows saatini yerine önemli şeyler için çeşitli Alarm sesleri ile kendinizi uyarabilirsiniz. Arzu edenler için alarm olarak waw dosyası atamak bile mümkün.
Programa ilave olarak bir programı çalıştırıp kapatma, ve bilgisayarı yeniden başlatıp kapatma seçenekleri de ek olarak sunuluyor.

Alarm Clock, erken kalkmak isteyen bilgisayar kullanıcılarının çok seveceği ücretsiz bir ücretsiz alarm programıdır.
Programı kullanarak istediğiniz kadar alarm kurarak alarmlar için gerekli düzenlemeleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Alarm Clock'u ayarladığınız tarihte dilerseniz sizi uyarı penceresi göstererek ve sesli uyarma özelliği ile birlikte buna ek olarak verdiğiniz talimat doğrultusunda bilgisayarınızı yeniden başlatabilir, oturumunuzu kapatabilir ya da bilgisayarınızı kapatabilirsiniz. Gerekli görüyorsanız alarmı dilediğiniz zaman manuel olarak da kapatabiliyorsunuz.
Programın alarm melodilerini istediğiniz şekilde belirleyebilir ya da farklı kategorilerde programın içinde bulunanlardan birini seçebilirsiniz.

Alarm Clock, yazılımı saat görüntüleme alarm oluşturma ve hatırlatıcı modülleri ile kullanıcıların gönlünü fetheden masaüstü yazılımıdır. Uygulama, alarm ve saat görüntüleme seçenekleri sunan bunlara ek olarak gün içi planlarınıza alış verişleri, iş toplantılarını, ders ve sınav gibi daha bir sürü seçenekleri girerek aktif hatırlatma görevini üstlenen yardımcınız olacak.
Programın içerisinde; gün gün plan yapma ve saatlere göre anımsatma özellikleri sunulan ilave olarak ses atamaları yapabileceğiniz hatırlatma notları da oluşturabilirsiniz.

Çalan alarmları erteleme veya kapatma seçenekleri de mümkündür. Program çalıştığında biraz daha dinlenmek ve keyif yapmak isterseniz alarmı erteleyerek tembellik yapmaya devam edebilirsiniz. Herhangi bir limitli kullanım gibi şartları olmayan programın Windows 98 den buyana yayımlanmış olan tüm Windows işletim sistemlerine tam destek vermesi dikkatimizi programın en güzel ve kullanışlı yanlarından biridir.
Available Translations:None

Read more...
Popular related
Anuko World Clock
Dünya saatlerini masaüstünüzde görmek isterseniz Anuko World Clock programı bu konuda size..

Cool Timer
Ücretsiz olarak indirebileceğiniz saat ve alarm programlarından biri olan Cool Timer en güncel..

Free Countdown Timer
İşlevsel, çekici masaüstü çalar saat arıyorsanız, CountDown Timer harika bir seçim olabilir.

Sharp World Clock  screenshot Sharp World Clock
Sharp World Clock programı sayesinde birçok ülkenin o anki saatlerini öğrenebilirsiniz.

Sharp World Clock  screenshot Sharp World Clock
Bu amaçla geliştirilmiş olan en iyi uluslararası saat yazılımlarından birisi olan Sharp World..