Arachnophilia

Log in Sign Up
Language
tr
 

Arachnophilia 5.5 build 2914From: Arachnoid (Freeware)


Arachnophilia 5.5 build 2914 screenshot

Güncel bir HTML tasarım ve geliştirici programı olan Arachnophilia ile her türlü HTMML kodlama yapabilir vede düzenleyebilirsiniz. Ücretsiz bir program olması tercih nedeniniz olabilir.

HTML Geliştirici Programı.


Arachnophilia, html alanında bir tasarım programı olarak uzun yıllar önce kurulmuştur. html tasarım programlarının geçmişine baktığımızda karşımıza en çok Adobe Dreamviewer programın çıktığını görürüz. Çünkü bu programın içerisinde bulunan özel kodlamalar, özel şablonlar ve piyasanın ilk ürünü olmasından dolayı uzun yıllardan beri piyasanın hakimi olarak devam etti.

Html tasarım alanının sürekli gelişmesi, yeni kodlayıcılara ihtiyaç duyulması ile birlikte tasarım programlarının sayısı da bir hayli arttı. Bunlardan birisi de Arachnophilia html editör programıdır. Ancak birçok program temel özellikler barındırdığı için geri planda kaldı ama Arachnophilia, birçok coderın istediği özellikleri taşıdığı için ön plana çıktı.

Arachnophilia aslında java dili ile yazılmıştır ve arka planda birçok fonksiyonel işlevi yerine getirebilmektedir. Programın kişiselleştirilebilir bir arayüze sahip olması, tasarımcıların ihtiyaçlarını değiştirebilmelerine, sürükle bırak yöntemi ile istedikleri dosyayı anında tasarıma ekleyebilmelerine, otomatik upload yöntemi ile anında dosyayı istenilen sunucuya gönderebilme yeteneğine, sayısız eklenti ve şablon tasarımına sahip olmasına ve küresel çapta arama yetkisine sahip olması, onu tercih edilebilir kılıyor.

Ayrıca Dreamviewer’deki anında önizleme özelliğinden daha gelişmiş bir özelliğe sahip olan program, kodlardaki ani değişikliklere cevap vererek tarayıcıda ön izlemesini gösterebiliyor.
Son olarak özel olarak kullanılan kodları hafızasına kaydederek, istenilen zamanda kısayol tuşları ile çağrılmasına olanl veren program, tasarımcılar için bir zaman kazancına dönüyor. Ücretsiz ve küçük programın büyük özelliklerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
CoffeeCup HTML Editor
HTML, HTML5 ve CSS3 desteği olan güncel bir HTML editör programı.

A1 Sitemap Generator
A1 Sitemap Generator bir site haritalandırma programıdır .

EZGenerator
Hemen her türlü web sitesi için kullanabileceğiniz bir program 2015 yılı sonunda gelişimi..