Ashampoo Music Studio

Log in Sign Up
Language
tr
 

Ashampoo Music Studio 6.0.2From: Ashampoo (Shareware)


Ashampoo Music Studio 6.0.2 screenshot

Ses formatı dönüştürme programları arasında oldukça başarılı bir yere sahip olan Ashampoo Music Studio 6 kesinlikle denemeniz gereken bir yazılım diyebiliriz.

Kaliteli Bir Dijital Müzik Düzenleme Programı


Ashampoo Music Studioile müzik dosyalarınızı daha kaliteli hale getirebilirsiniz. Programın üretici firması adından da anlaşılacağı gibi Ashampoo dur . Ashampoo'nun hemen hemen tüm programları oldukça yüksek kalitede yazılmış vede kullanım açısından da oldukça kolay tasarlanması ile bilinir desek çok da yanılmış sayılmayız.

Ashampoo Music Studio 6 kullanımı çok kolay tasarlanmıştır bir çok işlemi sadece birkaç tıklama ile yapabilir ve en kaliteli sonuçları alabilirsiniz. Ara yüz dizayn edilirken özellikle kullanıcıların kafası karışmayacak ve dikkatleri dağılmayacak şekilde düşünülmüş vede tasarlanmıştır. 2012 yılının Temmuz ayında ayın uygulaması olarak seçilmiş bir program olan Ashampoo Music Studio 6 özellikle arayüz dizaynında çok başarılı bir sonuç vermiştir.

Program hızı ile de dikkatimizi çekmekte ortalama bir bilgisayarda bile çift tıklama sonrası 3 saniyeden kısa bir sürede tamamı ile kullanıma hazır hale gelebiliyor. Ayrıca bu hızını programın ses dönüştürme hızında da fark edebilirsiniz 2 çekirdek yapısı ile tasarlanmış convert özelliği ile bir çok ses formatını kendi aralarında rakiplerine göre nerede ise 2 kat daha hızlı dönüştürebiliyor.

Programın en beğendiğimiz özelliklerinden biri de video dosyalarından sadece ses dosyalarını ayırabilmesi.
Beğendiğiniz bir video dosyasındaki müzikleri tek tık ile video dosyasından ayırabilmeniz programın en beğendiğimiz yanı diyebiliriz. Ayrıca program  MP3, WMA, OGG, WAV, FLAC gibi en çok kullanılan ses formatlarını destekler. Türkçe dil desteği ve Windows XP dahil olmak üzere sonrasındaki tüm işletim sistemleri ile tam uyumlu çalışabiliyor olması yanından beğendiğiniz ses yada müzik dosyalarını birkaç tıklama ile başka bir programa ihtiyaç duymadan CD yada DVD ye kayıt edebiliyorsunuz. Genel hatları ile ve özellikleri ile Ashampoo kalitesini yine gözler önüne sermiş müzik tutkunlarına tavsiye edebileceğimiz bir program diyor ve listemizdeki yerini veriyoruz.

Changes on the new version:
Son versiyondaki değişiklikler. - Çevirme özelliği güçlendirilmiş. - Bazı ufak hatalar düzeltilmiş.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
AV Voice Changer Software  screenshot AV Voice Changer Software
AV Voice Changer Software bir ses değiştirme programıdır.

K-Lite Codec Pack Full
Video formatlarının çeşitlenmesi ile beraber formatların ihtiyaç duyduğu codecler de artış..

Windows Essentials Media Codec Pack
Windows için video ve ses kodek programı.

K-Lite Mega Codec Pack
En çok kullanılan video kodek programlarından biri olan K-Lite Mega Codec Pack ile hemen hemen..

Free Audio Converter
Free Audio Converter programı ses dosyalarının birbirleri arasında dönüşümlerinde size kolaylık..