Asphalt 8 Airborne Android

Log in Sign Up
Language
tr
 

Asphalt 8 Airborne Android DeğişkenFrom: Gameloft (Freeware)


Asphalt 8 Airborne Android Değişken screenshot

Akıllı telefonların da gelişimi ile Gameloft oyunu akıllı telefonlar için tekrardan tasarladı ve Airbone’u yarattı.

Asphalt 8 Airborne Android


Asphalt 8 Airborne Android, telefonlar için bu zamana kadar dünyaca oyun geliştirildi. İster normal telefon olsun ister akıllı telefon. Bu oyunlardan çok azı hafızalara kazındı. Sürdürülebilirliğini gerçekleştirdi. En eski telefonlardan bu yana gelen en çok tercih edilen oyunlardan biri de Asphalt araba yarış oyunudur. Bilgisayarlar için Need For Speed ne ise telefonlar içinde Asphalt da akıllı cihazlar için o anlama gelmektedir. Akıllı telefonların da gelişimi ile Gameloft oyunu akıllı telefonlar için tekrardan tasarladı ve Airbone’u yarattı. Oyun ilk olarak Windows Phone içinde geliştirildi ancak oyun hem Asphalt 8 Airborne android indir hem android  hemde iOS işletim sistemleri sürümleri için de çoktan yayımlandı.

Özelliklerinden kısaca bahsedelim:

- Oyunda bir birinden farklı tam 95 performans aracı var
- Oyun ses ve görüntü kaliteli geliştirildi
- Birçok yeni map eklendi
- Kariyer modu geliştirildi
- Drift, kayma gibi modlar eklendi
- Çok oyunculu oynama modu açıldı
- Müzikler yarışlara uygun hale getirildi

Ve daha sayılamayacak onlarca şey eklendi oyuna. Gerek grafiksel açıdan gerek işlevsel açıdan tatmin edici bir oyun ancak cihazınızı zorlayabilir. Bunun bilincinde olun. Oyunu oynarken büyük zevk alacağınız bir oyun olduğunu söyleyebiliriz.Oyunda yüksek dereceler alarak para kazanıyorsunuz ancak oyunun farklı bir yanı var bazı bölümlerden tam puan almak için sadece oyunu birinci olarak bitirmek yetmiyor. Başlangıçta verilen ip uçlarına dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Bir diğer ipucu ise "Düz Viriller" bu görevin anlamını ilk olarak anlamayabilirsiniz. Düz Virillerin anlamı aracınızla havada iken 360 derece kendi etrafınızda dönerseniz bir kerelik Düz Viriller görevini tamamlamış oluyorsunuz.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Müzik Dinle İndir
Eğlenceli vakit geçirmenin müzik dinlemekten geçtiğini düşünenler için güzel bir müzik dinleme..

Candy Crush Saga Android
Android için şeker patlatma oyunu Candy Crush Saga.