CommView for WiFi

Log in Sign Up
Language
tr
 

CommView for WiFi 7.1 Build 827From: TamoSoft (Other)Wifi ağlar için paket takip programı. CommView for WiFi ile kablosuz ağlarınız da ki tüm hareketleri izleyebilirsiniz.

Kablosuz Ağ Analiz Programı


CommView for WiFi bir kablosuz network yada en bilindik ismi ile WiFi analiz programıdır. CommView for WiFi ile çevrenizdeki kablosuz ağların analizini ve izleme yapabildiğiniz güncel ve kullanışlı bir program ve 802.11 a/b/g/n tipi kablosuz yayın çeşitlerini desteklemekte. Program ile kablosuz ağdaki trafik paketlerini inceleyerek donanımsal yada yazılımsal sorunları tespit edebilirsiniz. Program kablosuz ağlar üzerindeki trafik takibini yapabilir kablosuz network üzerindeki trafik üzerinden yayımlanan paketi yakalayarak network üzerindeki tüm verileri en ince detaylarına kadar inceleyebilirsiniz. Yakaladığınız bu paketleri tek tek kopyalayabilir yada tek tek kopyaladığınız bu paketleri birleştirip tek bir dosya yapabilirsiniz.

CommView for WiFi'i wifi yani kablosuz ağ üzerindeki kullanıcıların neler yaptığını görebilir ve full bir analiz resmi çıkarabilirsiniz. Ayrıca programın radar özelliği sayesinde hangi kablosuz aygıtın yayın gücünü ölçebilir ve wifi aygıtların yer değişikliği yaparak yayınınızı daha kullanışlı hale getirebilirsiniz. Program aslında network yöneticilerinin kullanabileceği bir yönetim programı olarak da kullanılabilir özellikle küçük ve orta ölçekli yerel ağlarda IT yöneticileri tarafından ağ üzerindeki hareketleri incelemek için kullanılabilir. Program ile wifi trafiği, bant genişliği, kullanıcı sayısı, kullanıcı aktiviteleri ve kullanıcıların harcadığı trafik miktarı gibi detayları görebilir ve bu verileri raporlar halinde dökebilirsiniz.

Windows XP ve sonrası için tüm işletim sistemleri ile uyumlu bu programı denemekte fayda var diyor ve tavsiye listemize ekliyoruz.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Wireless Network Watcher
Kablosuz ağınızın (Wi-Fi) durumunu sürekli denetlemek isterseniz Wireless Network Watcher..

mHotspot
mHotspot ile son yıllarda kullanımı iyice artan WiFi ağlar artık hayatımızda önemli bir yer almaya..

SoftPerfect WiFi Guard
Güncel bir kablosuz ağ yani wifi extra güvenlik programı.

Wireless Wizard
Evinizde yada iş yerinizdeki wifi yani kablosuz ağınızın sinyal kalitesini ölçebilmek için..

Total Network Inventory
Yerel ağınızda bulunan tüm bilgisayarları ve bilgisayarlarda bulunan donanımları seri numaralarına..

WirelessNetView
Kablosuz ağlar artık her yerde ancak kablosuz ağınıza kimler bağlanıyor şifreniz kimlerde tüm bu..