Copernic Desktop Search

Log in Sign Up
Language
tr
 

Copernic Desktop Search 5.2From: Copernic (Free to try)


Copernic Desktop Search 5.2 screenshot

Desktop Search programı bilgisayarınızdaki dosya, e-posta, resim, video gibi birçok bileşeni kendi algoritmalarıyla indexlemektedir.

Copernic Desktop Search Dosya Arama Programı


Bilgisayarınızdaki herhangi bir bileşeni aradığınızda zorluk çekebilirsiniz. Windows un arama kısmı çok işlevli ve programlı olmadığı için aradığınız dosyaları, resimleri, klipleri, ses dosyalarını ya da herhangi bir formatı bulmakta sorun yaşayabilirsiniz. Bunun için çeşitli programlar olsa da işlevselliği ile dikkat çeken Copernic Desktop Search programı ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Copernic Desktop Search programı bilgisayarınızdaki dosya, e-posta, resim, video gibi birçok bileşeni kendi algoritmalarıyla indexlemektedir. İndexlenen veriler programın data klasörü içinde saklanır. Bu dosyaları aramak istediğinizde çok kısa sürede karşınıza getirecektir. Birkez aradığınız dosyayı ikinci kez aradığınızda zaman kaybı yaşamıyorsunuz.

Programı direkt olarak Windows ile birleştirebilirsiniz. Bu sayede windows gibi programı açmadan kullanabilirsiniz. Programın birden fazla versiyonu mevcuttur. Ücretsiz versiyonunda reklamların olması sizi sıkıntıya düşürebilir. Masa üstünü titiz kullanamayanlar, belirli hiyerarşiye göre düzenlemeyenler indirdikleri ya da sakladıkları dosyaları bulmakta zorlanacaklardır. Copernic Desktop Search programı sayesinde aradığınız uygulamanın tek bir harfini bile arasanız hızlı bir şekilde aramasını yapacaktır.

Copernic Desktop Search programının arayüzü ücretli versiyonunda oldukça şıktır ve sizi yormaz. Reklam bulundurmaz . Adeta Google arama motoru gibi çalışmaktadır. Dosya türüne göre arama yapabilirsiniz. Çeşitli tarayıcıları destekler. Aradığınız dosyaların, istediğiniz dosya olduğunu anlamak için önizleme yapabiliyorsunuz bu sayede vakit kaybetmiyorsunuz. Ayrıca dosyanın adını değil , dosyanın içeriğini de bu program sayesinde arayabilirsiniz.
Available Translations:None

Read more...
Popular related
Start Menu 8
Windows 8 başlat menüsü eksikliğini bu yazılımla windows 8 ve 8.

XWidget Software Studio
Masaüstünüzü renklendirebileceğiniz çeşitli widgetler ile hızlı tuşlar ve farklı kısayollar..

Free Fire Screensaver
Ateşli bir masaüstü istermisiniz o zaman bu program tam size göre ekranınız sürekli ateş..

DesktopOK
Masa üstünüzü daha düzenli yada istediğiniz tarzda yerleşimini yapmak isterseniz DesktopOK tam..

WindowBlinds
Windows işletim sistemlerinin klasik görüntülerinden sıkılanlar için işte size mükemmel bir..

M8 Free Clipboard
M8 Free Clipboard programı ile kopyalamak istediğiniz bilgileri, içerikleri v.