Duplicate Cleaner Pro

Log in Sign Up
Language
tr
 

Duplicate Cleaner Pro 3.2.7From: DigitalVolcano (Trialware)Bilgisayarınıza farkında olmadan kaydettiğiniz aynı dosyaları bulmanızı sağlayan güncel bir yazılımdır.

Saibt Diskiniz İçin Eş Dosya Temizleme Programı


Duplicate Cleaner Pro, bilgisayarınıza farkında olmadan kaydettiğiniz aynı dosyaları bulmanızı sağlayan bir yazılımdır. Sabit disklerinizin doluluğu bilgisayarlarınızın performansı açısından en önemli etkenlerden biridir. Ayrıca kapasitesini doldurmuş bir sabit diski veri girişi yapamayacağınız gibi uzun süreçte bir çok probleme neden olacaktır. Bu yüzden sabit diskinizin gereksiz yüklerden kurtulması ve temizlenmesi gerekmektedir. İnternette sörf yaptıkça ya da bilgisayarınızı kullandıkça bir çok gereksiz dosya sabit diskinizde kayıt altına alınmaktadır.

Bu dosyaların çoğu bir birinin aynısıdır ve bu gereksiz dosyalar bilgisayarınızın performansı açısından büyük bir yüktür. Bu yüzden sabit diskinizi düzenli olarak temizlemelisiniz. Sabit diskinizin gereksiz dosyalardan ayıklanması oldukça zor bir işlemdir. Yapılacak işlem silme işlemi gibi basit bir işlem olsa dahi binlerce dosya arasından sistem dosyalarına zarar vermeden temizlik yapmak çok zordur. Bu işlem için geliştirilmiş olan Duplicate Cleaner Pro programı sizlere hiçbir zaman kaybı yaşatmadan ve uğraştırmadan bu tür eş dosyaları temizler.

Üstelik bu temizlik sayesinde sistem dosyalarına zarar vermez ve gerekli dosyaları silmez. Bilgisayarınızın performansını artırmak için Duplicate Cleaner Pro programını kullanarak rahatlıkla gereksiz yüklerden kurtulabilirsiniz. Ayrıca bu temizleme işlemi sonrası kişisel bilgisayarınızda gözle görülür bir hız artışı yaşanacaktır ve sabit diskiniz gereksiz yüklerden kurtulacaktır. Duplicate Cleaner Pro her kullanıcının bilgisayarında mutlaka bulunması gereken mükemmel bir sistem aracıdır.

Available Translations:None
Watch the video for Duplicate Cleaner Pro:
Watch the video for Duplicate Cleaner Pro:

Read more...
Popular related
MiniTool Partition Wizard Free Edition
Alternatif olarak kullanabileceğiniz bir başka hard disk partition yapılandırma programı küçük ve..

DriverMax
İşletim sistemlerinin en çok ihtiyaç duyduğu programlardan biri sürücü bulma programı.

TeraCopy
TeraCopy hızlı bir dosya kopyalama programıdır.

Duplicate Cleaner
Bilgisayarlarımızın kapasiteleri genişledikçe farkında olmadan aynı dosyalardan 1 den fazla sabit..

Total Commander
İşte size hem local hemde FTP üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir dosya yönetim programı.

EaseUS Partition Master Free Edition
Partition Magic programına alternatif olabilecek Easeus Partition Master Free Edition sürekli..