Facebook Messenger Windows Phone Uygulaması

Log in Sign Up
Language
tr
 
Win Phone Communication Applications Chat & Messaging Applications Facebook Messenger Windows Phone Uygulaması

Facebook Messenger Windows Phone Uygulaması 6.0.0.0From: Facebook (Freeware)Mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger tamamen ücretsizdir ve sadece internet paketinizi yada kablosuz ağınızı kullanır.

Windows Phone Facebook Messenger Uygulaması


Windows Phone Facebook Messenger, en çok kullanılan sosyal medya sitesi olan Facebook’un uygulamasından sonra bir de Messenger versiyonu olarak kullanılacak “Facebook Messenger” isimli uygulama çıkmıştır. Bu uygulama diğer bağlı olduğu facebook uygulamasından biraz farklı. Normal Facebook uygulamasında sohbet bölümü tam olarak gelişmemiş iken bu uygulama da sohbet bölümü diğerine göre oldukça gelişmiş ve kolaydır.

Uygulama internet servisi üzerinden kullanılmaktadır. İster mobil veri bağlantısı ile isterseniz de wifi üzerinden kullanabilirsiniz. Mesajlaşma uygulaması olan Facebook Messenger tamamen ücretsizdir ve sadece internet paketinizi yada kablosuz ağınızı kullanır. En son sürümü ile hatalar giderilmiş olup yeni bir arayüzle kullanıcılara sunulmuştur, yapımcısı olan Facebook INC. tasarlamıştır, uygulamanın son güncellenme tarihi 29.07.2014 dür.

Uygulama Windows Phone cihazları arasında; Windows 10 Mobile, Windows Phone 8.1, Windows Phone 8 Kullanılabilir. Uygulamanın diğer özelliklerine bakacak olur isek, Facebook’u her seferinde yeniden açmak zorunda kalmadan istediğiniz anda sevdikleriniz ile sohbet halinde olabiliyorsunuz. Kimlerin online kimlerin offline olduğunu görebilir, uygulamaya ait çıkartmaları (ifadeleri) paylaşabilirsiniz. Diğer ana Facebook uygulamasında ki gibi resim, video vb. multimedia paylaşımlarınızı yapabilirsiniz. 

Sohbet anında uygulamadan çıktığınızda bile size gelen mesajlar tıpkı telefona gelen sms mesajlarınız gibi ekranda görülüp, ekrandan çıkış yapmadan diret olarak mesajınızı yollayabilirsiniz. Uygulamanın daha güvenli ve rahat şekilde kullanılabilmesi için yapımcı tarafından yapılan diğer aşamalarda eklenmiştir. Güncel arayüzü ve kullanım kolaylığı ile Windows Phone Facebook Messenger ile sevdikleriniz ve arkadaşlarınız her zaman sizinle.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Whatsapp Windows Phone Uygulaması
Whatsapp Windows phone uygulamasının yanında aynı zamanda diğer işletim sistemine yani iOS ve..

no screenshot Çeviri Windows Phone Uygulaması
internet bağlantısı ile eş zamanlı çalışabilen bir metin çevirme programıdır.

Google Earth Windows Phone Uygulaması
Google’ın bizlere sunduğu ve popülaritesi yüksek servislerden biride Google Earth Windows phone..

MUSIC+ Windows Phone Uygulaması
Windows phone işletim sistemine sahip cihazlar için üretilmiş bir şarkı dinleme uygulamasıdır.

Camera 360 Windows Phone Uygulaması
Camera 360, Windows Phone işletim sistemine sahip cihazlar için hazırlanmış 200 milyonun üzerinde..

Contacts Windows Phone Uygulaması
Windows Phone için yazılmış ve insanların birden çok iletişim aracını takip etmeye yarayan bir..