Windows Phone İçin Facebook Uygulaması

Log in Sign Up
Language
tr
 
Win Phone Social Networking Applications Social Networking Applications Windows Phone İçin Facebook Uygulaması

Windows Phone İçin Facebook Uygulaması 8.3.1.0From: Facebook (Freeware)Facebook Windows Phone uygulaması güncellemesi ile beraber uygulama baştan aşağı değişerek yeni bir arayüze sahip olmuştur.

Windows Phone İçin Facebook Uygulaması


Facebook, bilindiği gibi dünyanın en bilindik ve en yaygın olarak kullanılan milyonların kullandığı bir sosyal paylaşım ağıdır. Facebook’un, Facebook Windows Phone uygulaması güncellemesi ile beraber uygulama baştan aşağı değişerek yeni bir arayüze sahip olmuştur. Bu uygulama son güncellemesi ile beraber son derece hızlı bir performansa sahip olmuş. Daha yüksek çözünürlük desteği, çevrimiçi kişilerle konuşma alanı ile konuşma butonlarının boyutları ile sade, şık bir tasarımla karşınıza çıkmış. Uygulama ile profilinize veya kurduğunuz sayfaya resmi, video ve benzeri multimedya dosyalarınızı yükleyebilir, arkadaş çevreniz ile paylaşabilir.

Ayrıca program ile telefonunuz da bulunan rehberdeki kişiler ile senkronize olarak kişileri eşleştirebilirsiniz böylelikle bir çok kişi ile otomatik olarak facebook üzerinden eşleşmeler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızın neler yaptığını görebilirsiniz, uygulamanın en güzel tarafı da kullanıcılara ücretsiz olarak sunulmasıdır. Uygulama Microsoft Corporation tarafından yayınlanmış olup 13 Mb olarak bir boyutla karşınızdadır. Windows Phone cihazlar için Windows Phone 10,Windows Phone 8.1, Windows Phone 8, Windows Phone 7.5, sürümleri ile tam uyumlu çalışır.

Uygulamanın diret olarak sadece sohbet olarak kullanılan birde facebook Messenger adlı uygulaması vardır.

Changes on the new version:
- Güncellenmiş tasarım ile daha renkli. - Geliştirilmiş performans ile daha hızlı. - Video yükleme özelliği. - Ek dil desteği ile daha kullanışlı. 

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Windows Phone Instagram Uygulaması
Instagram 150 milyonu aşkın kullanıcısı ile artık Windows Phone telefonlarda da artık..

Adobe Photoshop Express Windows Phone Uygulaması
Photo Shop programının üreticisi olan Adobe firmasının Windows Phone için geliştirdiği bir mobil..

Alarm Zil Tonları Windows Phone Uygulaması
Windows Phone işletim sistemlerine sahip olan akıllı cep telefonları veya tabletler için..

WPHaber Windows Phone Uygulaması
Windows Phone işletim sistemli telefon ve tabletlerde haberlere ulaşmanız çok kolay. Nasıl mı?