FontCreator

Log in Sign Up
Language
tr
 

FontCreator 9.1From: High-Logic (Trialware)Bilgisayar dünyasına yeni fontlar katmak isterseniz yada istediğiniz ama dijital ortama yansıtmak istediğiniz Font tasarımları var ise FontCreator aradığınız program olabilir.

Font Oluşturma Programı.


FontCreator ile dilediğiniz gibi fontlar yaratabileceksiniz.

Bir makale veya hikayede yazı tipini düzenlemek ve yeniden biçim vermek her zaman kolay olmayabilir. Bunun için bazı programları kullanarak hem zamandan tasarruf edebilir, hem de yazıları daha kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Yazı tipinden daha zor olanı ise bir parçada kabartma yazıları meydana çıkarmaktır.

Kabartma yazıları yapabilmek için onları yeniden tasarlamanız gereklidir. Doğru bir kabartma yazısı elde edebilmek için her detayı düşünmek zorundasınız. Font Creator programı ile birbirinden farklı logo ve kabartmaları tasarlayabilirsiniz. Program ile istediğiniz el yazısını oluşturmak istediğiniz marka veya logonun içine yerleştirebilirsiniz.

Font Creator logo yapma programını üst düzey reklamcılar kullanabileceği gibi amatör çalışmalar yapan kişiler de tercih edebilir. Yazılarınızın tümünü program yardımıyla ayarlayabilirsiniz. İsterseniz tüm yazılarınızı kalın yazabilirsiniz. Veya yazıların tipini değiştirerek yazılarınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Yazılarınızın renk seçimi sizin için oldukça önemlidir. Program sayesinde yazdıklarınızı farklı renklere boyayabilirsiniz. Programın özelliklerini kullandıkça keşfedebilirsiniz. Örneğin üst düzey bir reklamcı program ile 10 adet fonksiyonu kullanabiliyorsa, sıradan birisi 2-3 özelliği kullanabilir.

Font Creator işlemini isterseniz deneme sürümü ile isterseniz Premium sürümü ile yapabilirsiniz. Premium sürümde, programın tüm özelliklerini sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Ancak deneme sürümünde programın özelliklerinin sadece yarısını kullanırsınız. Dilerseniz deneme sürümünü kullandıktan sonra ücretini ödeyebilirsiniz. Bu sayede programınızı sınırsız sürüme yükseltmiş olursunuz.

Available Translations:None
Watch the video for FontCreator:
Watch the video for FontCreator:

Read more...
Popular related
IcoFX
Hertürlü ikon ve logo tasarlayabileceğiniz güncel ve oldukça geniş bir hazır ikon kütüphanesine..

ACDSee Pro
En güncel fotoğraf görüntüleme programlarından bir olan ACDSee programı ile tüm fotoğraflarınızı..

Adobe Photoshop
25 yılın getirmiş olduğu tecrübe ve birikim, tam anlamı ile profesyoneller için hazırlanmış..

CorelDRAW Graphics Suite X8
Vektörel grafik çizim programlarının başında gelen programlardan biri olan CorelDRAW Graphics..

OpenCanvas
illustrator ve Grafik Çizim programları ile ilgili iseniz ve de bu işe meraklı bir yapınız var ise..

SketchUp
Bir çok programa göre kullanımı daha kolay olduğunu düşündüğümüz güzel bir teknik çizim programı.