Google Chrome

Log in Sign Up
Language
tr
 

Google Chrome 57.0.2987.98From: Google (Freeware)Son yıllarda gelişimini hızlandıran ve yapısına bir çok yeni özellik ve güvenlik uyumlulukları ekleyen Google Chrome şu anda kullanabileceğiniz en hızlı ve en güvenilir web tarayıcılardan biri.

En Popüler İnternet Tarayıcılarından Biri


Google Chrome internet dünyasında tekel durumunda olan  windows tarayıcısı olan Internet Explorer in pabucunu dama attı diyebiliriz ayrıca Mozilla Firefox, Mac Safari, Opera gibi ünlü ve çok kullanılan internet tarayıcılarının (Browser inin) oldukça sekteye uğrattı diyebiliriz.

Tabii ki bu durumun sebebi internet devi olan Google  nin desteğinden dolayı olduğunu göz ardı etmemek gerek. Bildiğiniz gibi 90 lı yılların sonuna doğru kurulan Google günümüzde internet dünyasının 1 numarası olması ve bu şekilde bir uygulama ile sunduğu hizmetleri  bağlayınca önüne geçilemez bir büyümeye yol açmıştır.

Google Chrome hakkında söylenecek çok fazla bir şey olmadığı aşikar olup kullanım kolaylığı ve aynı pencere içerisinde yeni sekme açma özellikleri başlıca özelliklerinden diyebiliriz ayrıca internet tarayıcılar arasında en hızlı açılan ve en hızlı tepki veren internet tarayıcısı olduğunu söylemeyi unutmayalım.

Otomatik translate, diğer Google hesaplarınız ile otomatik senkronizasyon, google market uygulamalının bilgisayarınıza indirebilmeniz ayrıca gizli sekme açma özelliği ile otomatik kayıt dışı seçeneği sayesinde sekmeyi kapattıktan sonra gezindiğiniz siteler hakkında kayıt tutmaması gibi birçok özelliği  olduğunu belirtmeden geçemeyeceğiz.

Bu özellikleri ve  internet sürat i ayrıca kolay kurulum özelliği sayesinde Google chrome tercih sıralamamızda en üst sırada yerini almakta .

Googlenin bu devamlı güncellenen ve Windows XP ve sonrası için yayımlanan bütün işletim sistemleri ile çalışabilmesi bu tarayıcının birçok bilgisayar kullanıcısına ulaşmasına imkan veriyor üstelik tabii ki Türkçe dil desteğide mevcut.

Google Chrome 64 bit son sürümünü buradan indirebilirsiniz.
Changes on the new version:
Birçok güvenlik yaması, DirectWrite desteği de getirilmiş. Google Chrome 38. sürümü ile beraber 64 bit versiyonu yayımlandı.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Yandex Browser
Chromium tabanlı bir web tarayıcısıdır.

Mozilla Firefox
Kendini sürekli yenileyen ve güncel gelişmelere ayak uyduran dünya çapında 10554 aktif gönüllüsü..

Tor Browser Bundle
Alternatif bir Web browser yani web tarayıcısı eklentisi ve tarayıcısı .

Torch Browser
Farklı ve kullanımı gerçektende çok kolaylaştırılmış bir internet tarayıcısı (Browser).

Opera
Dünya çapında en çok kullanılan ilk 5 web browser dan biri, 2000 lerin başından buyana varlığını..

HTTrack Website Copier
İstediğiniz her hangi bir siteyi komple kopyalayıp yerel olarak bilgisayarınızda çalıştırabilecek..