i-FunBox Mac

Log in Sign Up
Language
tr
 

i-FunBox Mac 1.7From: i-FunBox (Freeware)


i-FunBox Mac 1.7 screenshot

Program ile Mac bilgisayarlarınız ile de iTunes programına alternatif olarak kullanabileceğiniz güncel ve kullanışlı bir yazılım. Üstelik kullanıcı dostu ve hızlı bir yazılım diyebiliriz.

Alternatif iphone ve iPod Bağlantı ve Yönetme Programı


i-FunBox Mac, Programı sayesinde iTunes ile yapamadığınız bir çok işlemi yapabilecek hatta dosyalarınıza bile müdahale edebileceksiniz.

Program sayesinde ister kablo ister WiFi üzerinden olsun iPhone yada iPod larınıza hızlıca bağlanıp gerekir ise cihazınızdan dosya kopyalayabilir yada cihazınıza dosya kopyalayabilirsiniz.

Program genel hatları ile bir çok işleve sahip bir kaç örnek vermek gerekir. Uygulama ön izleme, imzası olmayan APK paketlerinin kurulumunu sağlayabiliyor ve tüm bu işleri orjinal program olan iTunes den çok daha hızlı ve kolay yapabiliyor. Program sayesinde toplu işlemler de yapabiliyorsunuz ayrıca rehber ve mesajlarınıza da program üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca i-FunBox Mac ile iPhone, iPad ve iPod ların ayar klasörlerine ulaşabilir cihaz donanımı ayarlarını değişebilirsiniz. Özellikle yeni versiyon sürümlerde ki bir takım değişilikler eski cihazlarda çalışmama durumu olabiliyor .Bu tip durumlarda bazı doysa değişiklikleri yada dosya içerisinden bazı parametreleri değiştirme imkanı vermesi programın ayrıca güzel bir yanı.

Son olarak program ile resim, müzik ve video gibi popüler dosyalarınızı cihazınıza rahatlıkla kopyalayabilir ve program ile cihazınızın komple yedeğini alabilirsiniz. Programın güzel yönlerinden biri de iTunes programına bağımlı kalmadan hatta iTunes in yapmanıza izin vermediği işlemleri de yapabileceksiniz.

Apple kullanıcıları yani mac işletim sistemleri ile daha uyumlu çalışabilen program ile çok daha hızlı ve başarılı sonuçlar verebilir.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
iTools Mac
iTunes'e alternatif olarak kullanılabilen iphone yönetim programı.

Backuptrans Android Contacts Backup & Restore..
Hemen hemen herkes artık bir akıllı telefon kullanmakta bu telefonların rehberlerini kolaylıkla..