JetPhoto Studio Mac

Log in Sign Up
Language
tr
 

JetPhoto Studio Mac 5.6From: Atomix Technologies (Freeware)


JetPhoto Studio Mac 5.6 screenshot

JetPhoto Studio Mac ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir ve sosyal ağlarda tek tık ile paylaşabilirsiniz.

Çok kullanışlı Fotoğraf Düzenleme Programı


JetPhoto Studio Mac ile fotoğraflarınızı istediğiniz formatta düzenleyebilir üzerinde oynayabilir ayrıca tek tıkla sosyal medyada sitelerinde paylaşabilirsiniz. Program çok özellikli bir yazılım olmakla birlikte birçok işi yapabilmekte bir kaç örnek vermek gerekir ise program ile resim slayt showları,resim albümleri ,fotoğraflı takvim hazırlayabilme , yönetebilme ve yazılı notlu fotoğrafları kolaylıkla hazırlama imkanı sunuyor.

Kullanımı basit bir kaç tıklama ile istediğiniz albüm veya diğer özellikleri yaratabiliyorsunuz ve programın en iyi özelliklerinden biri ise siteniz için php tabanlı Slayt Show  bile hazırlayarak direkt olarak sitenize yükleyebiliyorsunuz.Son olarak programın GPS track özelliği ile fotoğrafın konumunu da google map da gösterebiliyorsunuz.

JetPhoto Studio Mac çok yönlü bir program olması ve Mac OS işletim sistemleri ile çalışabiliyor. Aynı zamanda kullanımı da oldukça kolay olan program ile çeşitli resim dosyaları hazırlamak da çok kolay

Çok yönlü ve kaliteli bir program kesinlikle tavsiye ediyoruz ,kullanıcı dostu arayüzü ve hızlı seçeneklerini de unutmamak gerek . Mac işletim sistemlerinde kullanımı kolay olan bu programı denemekte fayda var diyoruz.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
SILKYPIX Developer Studio Mac
SILKYPIX Developer Studio ile dijital fotoğraflarınızın dahada renklendirebilirsiniz üstelik MAC..

PhotoScape X Mac
Mac bilgisayarlarında özgürce ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz güncel bir dijital fotoğraf..

GIMP Mac
Grafik tasarım ve dönüştürme işinde Mac türü bilgisayarların hem daha başarılı hem de daha stabil..