Kaspersky Password Manager Mac

Log in Sign Up
Language
tr
 
Mac OS System Tools Security & Encryption Tools Kaspersky Password Manager Mac

Kaspersky Password Manager Mac 7.0From: Kaspersky Lab (Freeware)Mac için Kaspersky'dan Şifre Saklama Programı.

Mac için Kaspersky'dan Şifre Saklama Programı.


Mac işletim sistemlerine sahip bilgisayarlarda özellikle virüs ve trojan gibi kötü amaçlı yazılımlara karşı oldukça etkin çözümler sunan Kaspersky Lab şimdi de şifre saklamak için oldukça başarılı bir program geliştirmiş.

Programın mantıkı benzerleri ile aynı çalışıyor internet tarayıcınız ile surf yaparken kullandığınız bir takım şifreleri aklınızda tutmanız gerekmekte , yada bir yerlere kaydetmeniz gerekmektedir. Fakat günden güne ve internette gezdiğiniz sayfaların içeriğine ve aboneliklerinize göre birçok şifreye sahip oluyorsunuz ve sonunda şifreleriniz o kadar çok oluyor ki , çözüm için ya hepsini tek şifre haline getiriyorsunuz yada devamlı olarak yeni şifre alıyorsunuz e tabi bu durum da gereksiz zaman kayıplarına neden olmakta.

Kaspersky Lab Mac sunumunda  bu soruna da el atarak son derece güvenli bir şifre saklama programı yazarak bu sorunu kökten çözmeyi amaçlamış , yapmanız gereken tek şey programın kurulumu esnasında belirlediğiniz şifrenizi ezberlemek diğer şifrelerinizi işlem esnasında sayfa ile beraber programa kaydetmek hepsi bu .

Bu şekilde şifrelerinizi hem güvenli bir şekilde saklıyor ve de  kullanıyorsunuz , dolayısı ile tüm şifreleri de ezberlemenize gerek kalmıyor.

Kaspersky Lab gibi güvenilir bir yazılım firmasının yaptığı Kaspersky Password Manager Mac sayesinde artık tüm şifreleriniz güvende olacak.

Available Translations:None

Read more...
Popular related
Hotspot Shield Mac
Hotspot Shield Mac Proxy Programı ile Tüm Sitelere özgürce girin.

Spotflux Mac
Spotflux son dönemlerde erişimi engellenmiş web sayfalarına erişim sağlayan ve aynı zamanda..

RoboForm Mac
Web sayfalarında doldurduğumuz formları hafızasına alarak otomatik olarak formları..